Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a mai tantuszod? Vagyis...

Mi a mai tantuszod? Vagyis mit tanultál ma, mire jöttél rá?

Figyelt kérdés
Minden nap tanulunk valamit magunkról, kapcsolatainkról, vagy megdöbbent egy pofàtlanul egyszerû dolog, amit eddig nem vettünk észre. Nos, mi volt az?

#vicc #önismeret #tantusz #mit tanultam ma
2012. szept. 25. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy hülye,menthetetlen embereken nem szabad magad felidegesíteni :-)
2012. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
hogy tanulnom kellett volna holnapra és nem aludni délután mert most este nem tudok elaludni :S
2012. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Én nem tanulok minden nap új dolgokat.
2012. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Hogy időben be kéne fogni a pofám... Mondjuk sose tanulom már meg, hogy mikor kell abbahagyni a veszekedést....
2012. szept. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
azt,hogy a dolgok elhalasztása könnyedén vállhat rossz szokássá,amit ídővel nehéz kezelni és csupa hátrányokkal jár.....ja és még azt,hogy irtó nagy ostobaság pazarolni az ídőt
2012. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Az emberi kapcsolataim csak megváltoztatnak, legyengítenek nem hagynak kibontakozni. Egyedül vagyok a legerősebb.
2012. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!