Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most én vagyok a fura hogy...

Most én vagyok a fura hogy nekem nem jönnek be az amerikai filmek? Pl star wars tüdőgondozóból pattant szuperhőse, és az ehhez hasonló "klasszikusok"? jobban szeretek olvasni, animézni, és mangát olvasni.

Figyelt kérdés

még a harry potter könyvet sem szeretem, pedig állítólag az jó, ellenben a Narnia könyveket IMÁDOM (: és 16 éves fiú vagyok.


16/f


2012. szept. 26. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

"még a harry potter könyvet sem szeretem, pedig állítólag az jó"

Állítólag - vagyis nem olvastad, szóval a borítóját nem szereted? :)

Nem, nem vagy fura. Mindenkinek teljesen egyedi az izlése, ettől színes a világ.

Amúgy szerintem is sokkal több fantázia van a japán filmekben, animékben és mangákban és a legjobb amerikai filmek a japán filmek adaptációi ;)

Az egyetlen fura dolog az, hogy pont az ilyen buta előítéletek - az animék csupa nagyszemű karakterekből állnak és mind gyerekmesék, a Harry Potter könyvet nem szeretem, pedig állítólag az jó - miatt, születnek az ehhez hasonló kérdések, és akik lenéznek valamit, csak mert népszerű, saját magukat zárják ki a jóból.

2012. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi. roszul fogalmaztam. akkor a : legtöbb embernek tetszett, nekem mégsem....
2012. szept. 26. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek szíve joga mit szeret és mit nem :) Most emiatt nem vagy csodabogár...
2012. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok csak 2évvel öregebb .

Amerikai filmek közül csak a mostani Avengers tetszett , inkább animét nézek mangát olvasok .

De én nagyba tolom , napi 10-15rész minimum :D

2012. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Harry Potter, Narnia, stb... nekem sem jöttek be, de most komolyan nem jött be a Star Wars? :D Milyen fiú vagy te? Nekem "kikötés", hogy egy srác szeresse azt a filmet...

Anime, manga műfajban én is jeleskedek, de csak szórakozásból, nem gondolom, hogy annyira jó lenne, egyszer szerintem majd kinövök belőle. :)

Könyveket meg nem olvasok.

Szóval amint látod, én is más vagyok, de te is más vagy, ez a szép az emberekben.

Nem vagy különleges, sem jó, sem rossz értelemben.

Azt viszont nem tűröm, hogy leszóltad a mesteremet! :D

14/l

2012. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt viszont kihagytam, hogy mangákat nagyon sokat olvasok, sokkal jobban szeretem őket, mint a könyveket. Szerintem semmi baj sincs vele, ha otaku vagy, de azért ne vidd nagy túlzásba. A Naruto-fanoktól valahogy frászt kapok...
2012. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hogy milyen fiú vagyok? egyedi?:P talán amúgy meleg fiúknál ez másképpen van?


Uccsónakk:


Tőlem akkor sztem agyfaszt kaphatnál, mert még a tolltartóm is narutós, sőt narutos medállal megyek suliba, narutós pólóban xD

2012. szept. 28. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:

attention seeker


semmi extra nem vagy attol hogy ezek a dolgok tetszenek es az amerikai filmek meg nem


mondjuk a narutos dolgokban valo maszkalas mar reszemrol is extra, inkabb ez az amiert csodabogarnak gondolnalak mintsem hogy az animeket favorizalod az amerikai filmek felett...

2012. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5-6 vagyok

Agyfaszt azért nem kapnék... :D Nincs bajom a Naruto fanokkal, inkább azt mondanám, hogy nagyon nem tetszenek, párkeresés szempontjából.

De teljesen magam ellen beszélek, mert nemrég sikerült belezúgnom egy szintén 16 éves Naruto-mániás srácba. :D Mondjuk ő szereti a SW-t... Nem tudom mi lesz ebből, majd jobban megismerem, és meglátom, hogy hogyan jövünk ki. :)

2012. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!