Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az életfilozófiátok?

Mi az életfilozófiátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
csak azt tedd mással amit magadnak is kívánnál...
2009. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Az optimizmus, és mindig mások segítése.
2009. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Valami mindig lesz!
2009. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Aki hülye, haljon meg!
2009. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
90%
Aki másokat követ, csak második lehet.
2009. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

bárki bármit is tesz velem, bárhogy is viselkedik, igyekszem nem elfelejteni az elveimet:

-tisztesség

-becsület

-igazság

-jó szándék

-tartás

-szeretet

sokszor nagyon nehéz ezek fényében cselekedni, de muszáj, ha tükörbe akarok nézni. A lényeg, hogy mindig csak előre menni, és nem hátra felé, vagy egyhelyben toporogni. A múlt arra való, hogy formáljon és tanítson, nem arra, hogy abban éljünk és ábrándozzunk, hogy mi lett volna, ha? az nem vezet sehova...

2009. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Elég pesszimista vagyok , de igyekszem inkább átállni a hedonizmusra , azaz a folytonos örömkeresésre :)
2009. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Mosolyogj, akkor is ha fáj a szived!


Az álmok mindig valóra válnak, de csak akkor, ha tiszta szivedbol és kiábrándíthatatlanul akarod, és csak azt akarod. Nem számít mennyi áldozattal jár, ha végul megkapod, amiért eddig éltél... Eddig azért éltél, hogy elérd az álmod, most pedig azért, mert már megkaptad :) S ha megkapod nem azon fogsz bosszankodni, hogy mi mindent kellett érte feladnod, hanem annak fogsz orulni, hogy végul megkaptad.

2009. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki hülye, hajón megy :D

A hülyék saját hibájukból, míg az okosak máséból tanulnak.

A tudás hatalom.

Segíteni minél több embernek, akkor is ha azt nem viszonozzák.

Mindenkivel próbálok úgy viselkedni, ahogy ezt én is elvárnám tőlük velem szemben.

A pesszimista fél, hogy elsüllyed a hajó, az optimista reménykedik, hogy jobbra fordul a szélirány, a realista pedig beállítja a vitorlákat :D (én kb az optimista és a realista között vagyok)


Ezt most találtam: "A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt az alagút végén,a realista a közelgő vonat lámpáit,a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken..."


Na, kb ennyi lenne, bár 19 évesen még nem biztos, hogy elég kiforrott :)

Szép napot!

2009. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap úgy élj, mintha az lenne az utolsó!
2009. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!