Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy másszak ki ebből az...

Hogy másszak ki ebből az őrületes zavarodottságból?

Figyelt kérdés
Röviden: anyám mindig olyan pasikat fogott ki, akik aztán rátörtek az életünkre (késsel fenyegetések, ajtótörések, üldözések, verekedése stb.), anyám ráadásul mindig is nagyon depressziós volt (érvágás, a szobájában végezte a "dolgát", beképzelt betegségek és még sok beteg dolog), volt valaki, aki szexuálisan igen korán megrontott és egy ideig "használt" is engem... Az osztálytársaim között mindig örök különc voltam. És most totálisan bizonytalan vagyok mindenben. Ha belekezdek valamibe, úgy tűnik, mégsem jó. Minden olyan tökéletesen idegen számomra, ennek ellenére persze járom az utam (tanulmányok), csakhogy nem érzem a sajátoménak azt sem, noha anno erre vágytam. És általában mindennel így vagyok. Ezek csak adalékok és most tessék csak önsajnáltatónak nevezni, de inkább azt szeretném, ha valaki tudna mondani valami használhatót. Mit kezdjek ezek után? Olyan, mintha nem is lenne helyem a világon. Gondolom, ezt nem könnyű megérteni. Nem baj. Amit talán rosszul tettem, hogy eddig fiúkkal próbálkoztam párkapcsolat terén, mert valamiért ők vonzanak, de lehet, rendbe jönnének a dolgok, ha járnék egy lánnyal? Már ezen is gondolkodtam. Láttam magamfélékről filmet egyébként - pl. kicsit ilyen a Mysterious Skin. Előre is köszönöm a sok lebaszást, erre számítok, de még jobban örülök az igazi gondolatoknak.

2012. szept. 28. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok - ez befolyásolja a válaszokat.
2012. szept. 28. 17:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Már huszonöt.
2012. szept. 28. 17:06
 3/6 anonim válasza:
Az önbizalmad rakd rendbe, addig olyan mindegy milyen párkapcsolatod van. Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz és mások is elismernek benne.
2012. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kijárod az iskolát, vagy még előtte olyan szakmát választasz magadnak, amit szeretsz :) nem baszlak le, ne vagyok úgymond ''magadfajta''

bár lehet, hogy úgy tűnik mindenki csak lebassza az úgymond ''nem normális'' embereket, de rám is rám szállnak a hú de nagyvagányok xD

akik persze nem is ismernek... mittomén elmegyek az utcán és röhögnek rajtam, vagy nem tom... am átlag kinézetű vagyok, semmi extra és nem vagyok nagyképű, mint ők, ezért is ilyenek velem és másokkal, persze ha majd ők esnek poffára akkorát, hogy soha nem mernek kimerészkedni az utcára az óriási égés miatt, akkor nevessenek majd :D

2012. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csinálom, amit szeretek, de ahhoz elég nagy összpontosítás kell és ha lenne kisebb ismerősi vagy baráti kör amiben mozognék biztos vagyok benne az összpontosítás is sokkal könnyebben menne, de így olyan, mintha önmagam börtönében lennék. Barátot szerezni meg nem tudok, mert szégyellem magam, alacsonyabb rendűnek érzem magam. De annál jobb tanácsot, amit ti adtatok, vsz. nem is lehet adni. Köszönöm.
2012. okt. 19. 22:50
 6/6 anonim válasza:
Én a helyedben kiprobálnám egy lánnyal is hátha teljessen más irányba tereli az életed vagy a gondolkodás módod. Én is fiú vagyok, a lanyokat szeretem de probaltam már fiuval is és akkoriban másképp járt az eszem. Gondolom aki kihasznalt szexuálissan az "férfi" volt.
2016. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!