Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találjak ki egyedi, cuki...

Hogy találjak ki egyedi, cuki becenevet?

Figyelt kérdés
Szeretnék Youtube -ra videókat feltölteni, viszont elég erős problémáim vannak névügyileg. Lány vagyok, tehát aranyos, egyedi becenév kellene, ezalatt nem olyasmire gondolok, mint a "litölszánsájn" és társai. Csak példákat tudok felhozni, például a Boxxy, Herby, PewDiePie mind egyedi és karakteres nevek, én pedig már több száz ehhez hasonlót végigvettem fejben, és egyik sem tetszett. Nem azt várom, hogy beceneveket írjatok (de igazából írhattok azt is, az is segítség), hanem hogy tippet adjatok, hogyan és milyen transzba esve tudnék ilyesfajta becenvet kitalálni :D

2012. szept. 30. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
62%
szívj el egy füves cigit, hátha kreatív leszel
2012. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!