Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az, ami hiányzik az életedből?

Mi az, ami hiányzik az életedből?

Figyelt kérdés
Bármiről is legyen szó, amit nem így terveztél, nem úgy alakult, írd le ide!
2012. okt. 1. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A szeretet.
2012. okt. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
megértés, pénz
2012. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Egy tars.


A penzt mar megoldottam, a gyerekkori csaladideal hianyzik, elkoltoztem kulfoldre igy penz van es a csaladi vitakbol bajokbol terhekbol is kimaradok, igy tudok osszpontositani a sajat boldogsagomra, ugh mar nagyon depis voltam a korulottem levo kaosz miatt.


viszont tinikent arrol almodoztam hogy osszejovok egy fiuval es egyutt eljuk le az eletunket mint unokatesom es a ferje...

hat ehhez kepest 21 vagyok es egy komolyabb kapcsolatot se tudok felmutatni, mar szinte ehezem egy olelesre, egy jo szexre, es lenne is ra jelentkezo, de mindig van valami ami miatt meggondolom magam, holott ha kapcsolatot nem tudok letesiteni a tavolsag vagy a korkulonbseg miatt legalabb a szexualis vagyamat kielegithetnek... kar hogy anyam ilyen erkolcsosnek es merevnel nevelt...

2012. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A pénz.... sajnos nem értek hozzá, és nagyon elszúrtam anyagilag az életem, ha visszamehetnék az időben, ezt az egyet visszacsinálnám... És most teljesen komolyan ott tartok, hogy bárkit irigyelni tudok a problémái miatt, ha az nem anyagi természetű... :(
2012. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pénz

Lehet, hogy van sok mondás, miszerint a pénz nem boldogít, de én igen boldog vagyok, mikor pl. van friss, főtt kaja itthon, különböző luxuscikkeim lennének, ruhák, meg ezek. Engem igenis boldogítana. Az önbizalmam is növelné.

2012. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás, diploma, hobbi, nyelvek ismerete.
2012. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
7-8 kiló marihuána, ami életem végéig kitartana.
2012. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem,boldogsàg,elégedettség és pénz.
2012. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szerelem.
2012. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!