Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik külföldi sztár lennétek?

Melyik külföldi sztár lennétek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk választhatnátok hogy melyik sztár lennétek ki lenne az hogy mondjuk mától az a személy lennél.Én talán Angelina Jolie lennék és lécci azt is írjátok le hogy miért azt a sztárt választottátok a korotokat is írjátok csak kíváncsiságból kérdezem?
2009. aug. 4. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Madonna. Le a kalappal előtte, és a pályafutása előtt.
2009. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kristen Jaymes Stewart lennék :)

Mert szerepelnék egyik filmjében, egy-két jó pasival :D

14/L

2009. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én talán azért lennék Angelina Jolie mert Brad Pitt álompasi mondjuk régebben még jobban nézett ki meg nagyon jó színésznő Angelina meg gazdag szóval én ezekért lennék Angelina Jolie.
2009. aug. 4. 13:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Angelina Jolie hat gyerekét is bevállalnád Brad Pitt mellett?

Én Kristen Stewart lennék. Ő még fiatal, még dönthet hogy milyen híres ember akar lenni. Olyan őrült aki a kutyájának annyiért vesz ágyat mint az anyukám egy havi fizetése vagy a pénzéből segíti a rászorulkat és próbál minnél normálisabb életet élni.

L/18

2009. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én meg Sam Pilgrim lennék mert 18 évesen már abból él amit szeret és nem kell szenvednie :P 16/F
2009. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

én Bill Gates lennék :D


20/L

2009. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Én egy 15 éves lány vagyok Angelina Jolie-nak ténleg tök jó és Brad Pitt is helyes 6gyerek hát jó a nagy család.De én melyik sztár lennék talán Miley Cyrus tudom közhelyes de én sem bírom nem szimpatikus de attól még jó lehet neki.
2009. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Simone Simons

gyönyörű hangja van :)

14/L

2009. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Michael Jackson lennék (természetesen még élo állapotban)

Szeretném tudni az érzéseit, hogy milyen a világ legnagyobb emberének lenni... Szeretném tudni, hogy mit gondol/érez, egyszeruen ezért.

2009. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy bevállalnám
2009. aug. 4. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!