Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amit 31 évesen is el...

Mi az amit 31 évesen is el lehet kezdeni, mert akaraterő hiányában lemaradtam sok mindenről?

Figyelt kérdés

Például nem mentem el focizni gyerekként, mert lusta voltam. Pedig imádnám. 31 évesen már valamennyi akaraterőm van, de késő elkezdeni focizni.


Munka/tanulás. Sose tanultam, így a korombeliek nagyobb tudásúak nálam, pedig tehetség lenne nálam is.


Milyen terület az amibe 31 évesen is belekezdhetek és végre valamiben jó lehetek?

(nem akarom már csak leélni úgymond az életemet. lenni akarok valami valaki... akarnék, de sajnos nincs akaraterőm, belenyugszok hogy nincs semmim)


2012. okt. 3. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele. Lassacskán 10 oldalon keresztül próbáljuk visszapakolni belé az életkedvet, de eddig sajnos sikertelenül. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..
2012. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Légy kreatív, találd fel magad,változtass az eddig életeden minden tekintetben. Takarítsd ki a lakást, járd körbe a szomszédokat, menj be minden üzletbe ahol még nem voltál azelőtt, rúgj be, állj fel és kezdj el élni! Rengeteg lehetőség áll előtted. :)
2012. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszi köszi, de ehhez akaraterő kell.

az előbb írtam hogy az nincs.


ha lenne, szárnyalnék. de nincs.

2012. okt. 3. 22:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Menj el segíteni az embereknek,önkéntesként.
2012. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagy tanulj meg festeni.
2012. okt. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha akaraterő nincs, akkor nem mindegy, hogy mi lehetne az? Úgyse csinálsz semmit.


Fújj szappanbuborékokat, ahhoz nem kell akaraterő, és mégis milyen öröm, amikor messzire elszáll.

2012. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bármit csinálhatsz. Mondjuk olyat nem, amit érdemes 5 évesen elkezdeni. Pl. olimpiai bajnok már nem biztos, hogy leszel. :)

Akaraterőm nekem sem volt, ezért apránként kezdtem, most 30 évesen elkezdtem tanulni. Ez már nem az apró, ez már az oroszlán része. :)

2012. okt. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Menj el politikusnak.
2012. okt. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

31 évesen is lehet focizni, nem leszel milliárdos híres focista de sportnak hobbinak elég jó.


A többihez meg akaraterő kell, s nélkül nem fogsz belekezdeni semmibe.

2012. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ahaa... és akaraterőt hol lehet szerezni?
2012. okt. 5. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!