Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy valamit/valakit elveszítettetek de mikor visszakaptátok nem érzitek azt a boldogságot amit kellene?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem emléxem ilyenre... Viszont tudom miért lehet ez!

Mert az ember egy telhetetlen, onzo lény, benne van a génjeinkben! Mikor elveszítunk valakit akkor vesszuk észre, hogy milyen fontos volt nekunk és sírunk utána meg gyászoljuk meg minden, vissza akarjuk kapni... De amikor esetleg visszakapjuk akkor nem tudunk neki orulni, mert azt gondoljuk, hogy úgy is itt van, minek oruljek én most csak úgy? Pedig sokszor kéne orulni csak úgy!

2009. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Én valakit vesztettem el, de mikor visszakaptam mintha nem lett volna ugyanolyan. :S
2009. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt.Kiskoromban a papám beöltözött mikulásnak,és virgácsot kaptunk,elkezdtünk sírni a tesómmal, nagyon szomorúak voltunk, utána megkaptuk a rendes ajándékainkat de akkor is csak olyanok maradtunk...Megviselt minket a virgács:)
2009. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!