Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a blogomról?

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]


Őszinte, ámde kulturált véleménynyilvánításra várok. :)



2012. okt. 12. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig teljesen korrekt, igaz csak 1 bejegyzés van :D Jó akkor tényleg őszinte leszek, ez kicsit ilyen lerágott téma meg mindenki mondja, hogy a tv így szar úgy szar, aztán mégis megnézi vagy másfél millió ember az x faktort... Mindegy nem is ez a lényeg, volt benne 1-2 helyesírási hiba (bocsi, ezek mindig szemet szúrnak nekem), és az én füleimnek (azaz itt szemeimnek) kicsit sok obszcén szó volt benne. De lényegében tetszett, szívesen elolvasom majd még máskor is, ha még írsz ide!
2012. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és külön + pont, mert tumblr ! :D
2012. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit obszcén, ami nem kell, hogy kötelező velejárója legyen az őszinteségnek és a szókimondásnak. Ez nekem kicsit szemet szúrt, ebből szerintem vegyél vissza kicsit, mert ettől eltekintve a stílusod és a téma is nagyon megfogott, és rá fogok nézni később is, remélem, a többi bejegyzés is hasonlóan jó lesz.

Ha pedig még a tanácsomat is megfogadod, akkor szerintem nem lehet vele gondja senkinek :)

2012. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem ez nagyon nem tetszik :S nagyon sok ilyen van
2012. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valahogy kisebb részekre bontsd a szoveget,mert nincs így kedvem elolvasni csak az 1. pár sort.

bocs :D..

amúgy van egy két jó gondolatod.:)

2012. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam egy újabb bejegyzést, véleményt kérek ^^
2012. okt. 15. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Na ez már sokkal jobban tetszett, el is mentettem kedvencek közé majd olvasgatom tovább ha még írsz :D Csak így tovább

2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!