Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy egyszerűen...

Miért van az, hogy egyszerűen nem tudom miről beszélgessek az ismerőseimmel?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim, akik folyamatosan beszélnek valamiről, amikor találkozunk. De amikor én megyek valakihez egyszerűen ötletem sincs, hogy miről beszéljek. Általában a beszélgetéseim olyanok, hogy mi újság, aztán még 1-2 mondat, és totál kifogyok az ötletekből. Nincsenek is barátaim, csak ismerősök és szomszédok. Szerintem emiatt én egy unalmas ember vagyok. Lehet ez ellen tenni valamit, vagy én már ilyen maradok? Egyébként a párom sem az a szószátyár típus, de neki mégis van 4-5 igazán jó barátja, és mások is nagyon kedvelik őt. Én 28éves nő vagyok.


Köszönök minden értelmes választ.


2012. okt. 17. 14:03
 1/4 anonim válasza:

En így vagyok a nokkel. Szomszédomnak is uj barátnoje van. Egyszeruen nem tudok veluk mit kezdeni. Lefutjuk a szokásos koroket: munka, hogy vagy stb. és ennyi.

Egyébként a férfiakkal nagyon jol kijovok. Bármirol el tudunk beszélgetni, de a nokkel nem boldogulok. Lehet azért is, mert van 2 báttyám és ugye a barátai révén is mindég fius kozegben mozogtam.

26N

2012. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így vagyok és ez tök rossz. Úgy érzem emiatt kerülnek az emberek és nem szeretnek kettesben lenni velem.
2012. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, leszámítva, hogy engem már nem zavar a dolog. Rájöttem, hogy csak azokkal nem tudok beszélgetni, akikkel nem is akarok.


Általában egyetlen pillantással meg tudom állapítani egy emberről, hogy össze tudnék-e vele barátkozni. Egy-két hónapja találkoztam valakivel, akiről úgy gondoltam, hogy simán lehetnénk a legjobb haverok, és nem is csalódtam. Na, ha vele vagyok, be nem áll a szám. És nem csak az enyém, az övé sem! Pedig őt még csendesebbnek ismerik, mint engem... Az meg tök mindegy, hogy miről beszélek, rendszeresen elmesélem neki pl. a mosogatási rituálémat, meg egyéb felesleges dolgokat. A lényeg, hogy létrejöjjön valamilyen kapcsolat köztünk.

2012. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Még a szobatársaimmal is. A tegnapi meccset is két mondatba kibeszéltük :S

Pedig a foci az egy közös téma, de velem nem beszélnek annyit :(


20f

2012. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!