Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem bírok soha egy...

Miért nem bírok soha egy határozott NEM-et mondani?

Figyelt kérdés

Van egy hasonló "kapcsolatom", mint a Csak szexre kellesz és a Barátság extrákkal című filmekben. Amivel nem is lenne baj, ha ugyanúgy szóba állna velem a srác, mint Emmával (film) az utcán, felvállalna a barátai előtt. Addig normális, és addig tudunk elbeszélgetni viszonylag mindenről, amíg az ő házában vagyunk. Amint kilépünk az utcára, levegőnek néz, nem szólhatok hozzá, inkább elmegy egy busszal később, mintsem velem jöjjön. Ez nem mindig volt így, korábban jártunk, és akkor felvállalt a nyilvánosság előtt is. Viszont nekem az baromira rosszul esik,hogy szégyell. És nem tudok soha nemet mondani. Gondolatban megvan, hogy mondj nemet te idióta, ne feküdj le vele még egyszer, de amikor ki kell mondani, vagy le kell írni, mindig azt mondom: persze, megyek. Utána meg jön a szokásos sírás, önkínzás, múltkor pl majdnem el is törtem a jobb kezemet, annyira dühös voltam (magamra). Még egy roma lányt is többre becsülik, mint engem. Mit tegyek, hogy egyszer legalább nemet tudjak mondani?

18/L , 18/F


2012. okt. 17. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. Engem is érdekelne rá a válasz.
2012. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha teherbe ejt "véletlenül" mert ugye te nem mondasz nemet a gumi nélkülire sem, és lelép akkor megtanulsz utána nemet mondani.
2012. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Addig nem megyek el.
2012. okt. 17. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, röviden, tömören: mert hülye vagy.


Napi tipp: Próbálj meg nem ostoba amerikai romantikus vígjátékokon felnevelkedni, vagy legalább csökkentsd a napi adagodat.


Tudod ezek egytől egyig (ha még nem tűnt volna fel) olyan életképtelen, kifacsart kapcsolatokat jelenítenek meg, amelyek valójában a büdös életben nem fognak működni. Viszont helyette kapunk érzelmileg és lelkileg tökéletesen összezavarodott embereket.


Az írásod alapján tekintélyes mennyiségű ilyen oktatófilmet nézhettél már, ilyen esetben pedig simán előfordulhat, hogy az illető már maga is önkéntelenül keresni fogja ezeket a fantasztikus élményeket és így fog viselkedni. Igen, ilyen a 'képtelen vagyok ellenállni neki' dolog is, és van még kismillió ilyen viselkedésminta, amiket mindig elsütnek az ilyen filmekben, és a fogékony ember szépen átveszi.


Szóval szerintem szokj le az anyagról, légy kevésbé függő, és akkor lehet, hogy idővel ki tudsz majd alakítani normális kapcsolatokat is.


Örülök, hogy segíthettem.

2012. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnézést a fogalmazási hibáért: életképtelen helyett működésképtelen kapcsolatot akartam írni.
2012. okt. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:48


Valóban? Ha nem tudsz nemet mondani, akkor nem sok idő és ott is leszel!

2012. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!