Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy tinedzser szokott meset nezni?

Figyelt kérdés
Az altalanos suliban ismerkedes kozben mondtam, hogy szeretem a Locsi-fecsi Martat a Minimaxon. Szerintem nagyon aranyos mese, es mindig megvigasztal, jokedvre derit, es emiatt az osztalytarsaim kirohogtek, meg sokaig piszkaltak. Ez kb olyan, mintha valaki szeretne a SpongyaBobot.

2012. okt. 18. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hm hát mesét nézni nem ciki, de ez a címe alapján tényleg érdekes. :D Azért van különbség mesék között. Pl. 22 évesen én is szoktam, de azért teletabit nem fogok leülni nézni.
2012. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A Locsi-fecsi Martat én is nézem! :) Nagyon jó mese. És nem ciki. Inkább mesét nézek mint rendes filmet.

18/L

2012. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én felnőtt ember vagyok és hétvégén mindig nézem a Hupikék Törpikéket. Ha az menő, hogy egy 5 éves néz pl. Barátok Közt-et, akkor Te se csinálj ebből problémát. Én azért nézek mesét mert arra a 15-20 percre tényleg nagyon ki tudok kapcsolódni és nem jutnak eszembe a hétköznapi problémák.
2012. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok és nagyon szeretem a meséket. Szerintem ez alap :) egy stílus a sok közül.
2012. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez tényleg nagyon aranyos mese, a youtubeon szoktuk nézni a kishúgommal :)

Köszönöm a válaszokat :)

2012. okt. 18. 21:19
 6/11 anonim ***** válasza:
13vagyok és nálunk ez szinte már menőnek számít:D Amúgy az a mese tényleg aranyos. Csak arra nem jöttem még rá hogy a betűk, hogy tévedtek el.:'D(kérdező gondolom érti) Tehát nálunk egyel talán nem ciki. :)
2012. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg erdekes es nem ertem, hogy a betuk hogy tudnak iranyt valtoztati es hogy hogy kerulnek bele Marta fejbebe, de mindegy, igy jo a tortenet :) Sajnos a mi "kedves emberekkel teli" osztalyunkban iszonyu ego volt :( de mar sz.rok azokra a f.szokra.
2012. okt. 19. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nézni.És ez cuki!
2012. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, felnőtt létemre én is nézek meséket. Lehet, h pár osztálytársad is nézi otthon (ezt, vagy vmi más mesét), csak hát ugye ciki bevallani...
2012. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14 vagyok,és én is nézek meséket :) Azt a mesét nem ismerem,de szerintem nem ciki:)De a legtöbb mai 14-16 éveseknek minden ciki ami nem átlagos.(Tisztelet a kivételnek)
2012. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!