Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy értessem meg a szüleimmel...

Hogy értessem meg a szüleimmel, barátaimmal, hogy én már nem ugyanaz a lány vagyok?

Figyelt kérdés

Régen én voltam a mosolygós,duci lány,aki mindenkinek segített,melegség áradt belőle.De beleszerettem egy olyan srácba,aki csak felhasznált a céljai eléréséhez.

Elegem lett és lefogytam,próbáltam olyan lenni,mint mindenki más,nem akartam,hogy kihasználjanak mások.

Megismerkedtem egy lánnyal,aki megmutatott egy teljesen más világot,hogy nem muszáj úgy viselkednem,ahogy mások elvárják.Az új ismerőseim,tapasztalataim miatt megváltoztam.

Már nem használnak ki,én ragadom meg a lehetőségeket.

Anyáék és az iskolai barátaim mondják,hogy "vissza akarják kapni azt az aranyos,kedves lányt,aki voltam,mert most egy divatmániás,másokat kihasználó lány vagyok".De az a lány már nem él bennem,elegem lett abból,hogy átlagos vagyok.

És úgy látszik,hogy ez működik,mert a srác,akibe régen szerelmes voltam és kihasznált,pár napja közölte velem,hogy nagyon tetszem neki és csak rám tud gondolni...De már nem érdekel,kinőttem ezt az egész gimis szeret-nem szeret,tetszik-nem tetszik dolgot.

Azt akarom,hogy a szüleim és a barátaim befejezzék ezt a "vissza akarjuk kapni a régi éned" cuccot.

16L



2012. okt. 23. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy :/

bocs de nem fog menni nekem 15 éve nem hiszik el :D

2012. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%

Valóban az új éned az igazi? Gondolkodj el ezen. Nem lehet, hogy az a másik lány a saját énjét erőlteti rád?

Egyébként 16 évesen is nehéz lesz elfogadtatni magad a környezeteddel, nekem 30 évesen esélytelen.

2012. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Tudod, az a baj, hogy eddig voltál "nem átlagos", és az "új éned" egy teljesen átlagos, 16 éves lány, akinek semmi sem szent. Az teljesen érthető, ha a fiú előtt, aki átvert, divatmániás és másokat kihasználó vagy, de miért kell így viselkedned a családoddal is? Ők nem vétettek ellened! Viselkedj úgy mindenkivel, ahogy megérdemli, akkor fogod megtalálni az igazi éned! Amíg csak egyféle módon tudsz közeledni minden emberhez, az nem igazi jellem, csak egy felvett póz.
2012. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát pedig a kérdezőnek igaza van, és én meg tudom érteni.
2012. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Bocs hugi, de ezt megmosolyogtam.:) Ezt a kérdést nem azért tetted fel mert tanácsot kérsz, hanem hogy még itt is reklámozd, hogy te már milyen más és menő vagy, hogy már te használsz ki másokat blablabla... Nézz mélyen magadba, tudod, hogy így van, nem?

Ezzel amúgy pont hogy sokkal átlagosabb lettél. Tégy meg nekem egy szívességet, légyszives. Egy év múlva keresd meg újra ezt a kérdést! Te is ki fogod röhögni magad! :)

16/f

2012. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is most lettél átlagos tucat tini,aki divatmániás,beképzelt úgy öltözik,mint a többiek.Szerintem ez csak a felszínes éned,és épp,hogy most érdekel mit gondolnak rólad.Nagyon gyerek vagy még ez nem baj,16 évesen nem kell felnőttnek lenned,de hidd el 20 éves korodban jót fogsz mosolyogni ezen a mostani dacon :)
2012. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogytam 25kg-t, mégsem lettem köcsög másokkal. Nem a testeddel, a fejeddel van a baj! De nagy! Neked kéne megértened, hogy rossz irányba haladsz. Van ám középút is! Ideje keresgélni!
2012. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert lefogytál, miért kell kihasználnod másokat?

Szállj magadba kicsit szerintem. Vagy csak komolyodj meg egy kicsit.

Tele van a világ olyan 16éves lányokkal akik azt hiszik hogy felnőttek, meg ők a valakik, közben meg felszínes buta pitsák, most közéjük kerültél te is, gratulálok.

2012. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Azt írtad, hogy nem akarsz átlagos lenni. Véleményem szerint, a mai világban már az a nem átlagos, aki segítőkész és mindig mosolyog! De mindegy is! Próbálj kicsit úgy visszatalálni a régi önmagadhoz, hogy megmaradjon az új stílusod.
2012. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!