Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sírtam egy vígjáték miatt....

Sírtam egy vígjáték miatt. Ezért feljelenthetem a film készítőit?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz kedvem volt ezért szerettem volna javítani a hangulatomon így megnéztem egy vígjátékot de megríkatott.Komoly lelki sérülést szenvedtem ezáltal,vagdostam a csuklómat sőt majdnem öngyilkos is lettem.Feljelenthetem e őket félrevezetésért,én ugyanis nem sírni akartam volna rajta hanem nevetni.Ha sírni akarnék akkor betennék valami romantikus vagy drámai filmet
2012. okt. 24. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban komolyan gondolod, akkor neked a fejedben vannak gondok. És akkor nagyon is jó, hogy átkerült a kérdés.
2012. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De látom, már megoldotta a modi.
2012. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te örülnél annak ha egy vígjáték megríkatna?Egyáltalán történt e már ilyen a történelemben?Nem vagyok depis,eddig mindig felvidítottak a vígjátékok de ez majdnem a halálomat okozta!
2012. okt. 24. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah erre kiváncsi vagyok mégis melyik vígjátékon buktál ki ennyire? Leírhatnád a címét...
2012. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézz meg egy Adam Sandler vígjátékot vagy egy magyar vígjátékot (pl. Szuperboyz) azon én is sírok annyira sz.r :D
2012. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!