Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kéne megmondanom...

Lboy15 kérdése:

Hogyan kéne megmondanom anyukámnak hogy megint kisfiú akarok leni, és pelenkát szeretnék hordani?

Figyelt kérdés

Nem perverzióból, és nem is betegségből, csak egyszerűen jó érzés lenne. Mikor kicsi voltam, és anyukámék még együtt voltak boldogok, akkor sokáig kellett hordanom, mivel a hólyagom asszem nem volt eléggé nagy a vizeletemnek. de kinőttem belőle. Viszont nemrég elváltak a szüleim, és most annyira jó érzés lenne egy kicsit, nem is tom, visszaidézni azt amikor még együtt voltunk:(



f16



2012. okt. 24. 17:22
 1/6 chrishu ***** válasza:
Te jó ég...
2012. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyi, nem kell megmondanod. Elég, ha bemész a boltba, és veszel mondjuk Pampers-t. Otthon kipróbálod, és kész. Nem kell mondanod semmit.
2012. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom, de én azt szeretném ha ő is ott lenne, és kicsit olyan lenne minden mint régen.
2012. okt. 24. 18:40
 4/6 anonim válasza:
Hát szerintem itt inkább arról van szó hogy nem tudod feldolgozni a válást. Inkább beszélj erről valakivel (mármint nem a pelenkás részről hanem hogy te hogy élted meg ezt a válást)
2012. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 chrishu ***** válasza:

Bocsi az első válaszomért, nem olvastam végig a kérdést!

Halgass az előttem válaszolóra!

Megegyszer bocs :(

2012. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell ahhoz újra pelenkát hordanod hogy a szüleid kisfia legyél. Az hogy már nincsenek együtt elhiszem hogy rossz neked, de gondolj bele...rosszabb lenne ha folyton veszekednének. Így mindenkinek jobb. és a pelenkát meg felejtsd el ... a szüleid így is szeretnek téged, attol mert nincsenek együtt!:)
2013. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!