Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha mindig a...

Mit tegyek, ha mindig a legrosszabbra gondolok, és ezt be is magyarázom magamnak, hogy ez így van?

Figyelt kérdés

Például,van egy osztálytársam,akiről egész eddig azthittem,hogy utál,aztán kiderült,hogy nagyon is nem,pont ellenkezőleg. Bemagyaráztam magamnak,hogy az egész osztály utál,és amikor szidtak valakit,azthittem,rólam beszélnek,majd kiderült,hogy mégse.

Találkoztam valakivel,de nem rájöttem h nem igazán akarok tőle semmit,megmondtam neki,és most azóta attól parázok,hogy elmondta egy csomó mindenkinek,hogy milyen bunkó vagyok,és rajtam röhögnek.


Paranoniás vagyok,vagy mi?:/


2012. okt. 30. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyan ilyen vagyok én is...

de ha jobban belegondolunk az osztálytársaink is ugyanolyan emberek,akik ugyanúgy félnek a kritikától,esetleg van amelyik erősebbnek tűnik mint mi, az imidzse miatt...


egyszerűen próbálj meg ne foglalkozni ezekkel a dolgokkal, merülj el egy könyvben vagy foglalkozz mással,és ne érdekeljen mások véleménye ha te jól érzed magad..

2012. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy élem az életemet, hogy mindenki gyűlöl. Nem tudom miért érzem ezt, nincs rá nyomós okom, de borzasztó szar úgy járkálni, hogy legszívesebben mindenki leköpne.


Nem tudom mi ez, de marhára idegesítő.

2012. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!