Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy kis problémám?

Van egy kis problémám?

Figyelt kérdés
Nemtudok beilleszkedni. Mindenki olyan fura velem és mindenki olyan más. Nem olyan mint én. ők persze úgy gondolják hogy én vagyok a más ..ilyenkor hiányzik a plüssmackóm Utána hazamegyek az istállómba mert az otthonos és nezem a lovakat. és fura de ők olyanok mint én megértenek sokkal jobban mint bárki más! Nem lehet hogy ló voltam előző életemben? Egyébként ló vo lt a jelem az oviban és szeretem a LÓgaritmusokat is Hülye válaszokkal kiméljetek. Köszi SANYI votam

2012. nov. 1. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem is kicsi
2012. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
plüssmackó? már akkor mérnem plüssLÓ? :D
2012. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a saját stílusa, a saját ízlése, és senki másnak semmi köze nincs hozzájuk. egyes emberek a ,,sznob''-ság miatt közösítenek ki valakit, mások azért, mert ők mindennek elképzelik magukat. Írj nekem üzenetben egy kicsit többet magadról. hátha tudok segíteni :) !
2012. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi lób.uzi lány van... barátközz össze egyel, aztán engedd neki, hogy meglovagoljon :)
2012. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!