Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Népszerű vagyok akkor, de ez...

Népszerű vagyok akkor, de ez nem tesz valahogy boldoggá. Miért akar mindenki népszerűséget?

Figyelt kérdés

Igazából csak szimplán nincs jó kedvem, és most belegondolok... Sulit váltottam, ahol népszerű vagyok, sok lett a haverom már két hónap alatt, meg minden, de a barátaimat mind ott hagytam a régi sulimban, és a haverok a barátokat nem pótolják. A népszerűség sem pótol semmit. Semmit. Miért keresik olyan sokan a népszerűséget? Miért olyan jó az? Egyszerűen annyira örülnék neki, ha többet lehetnék végre az igaz barátaimmal. Mert mire jó az, ha könnyen haverkodok, ha alig beszélek a barátaimmal? Nem lesznek többé barátaim, csak a haverok, meg felületes kapcsolatok? Mert ebben az új suliban egyszerűen nem találom az olyan embereket, akik valemennyire is pótolnák a barátaimat... Nem is pótolhantá őket senki, de alig tudok velük találkozni, sok a tanulás, de így egy csomó baráti kapcsolatom se olyan mint régen. Gondolnám sebaj, csak lesznek még barátaim, de egyszerűen nem találok olyat, akiben annyira megbíznék, meg annyira megtalálnám a közös hangot...

Érti valaki egyáltalán mire gondolok?

És, aki népszerűségre vágyna, annak meg annyit, hogy az nem egyenlő a boldogsággal feltétlen.


2012. nov. 3. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a népszerűség egy nagyon irigyelt helyzet. Mert a TV-ben is, az X-faktor meg effélékben is ünneplik a tehetségeket meg a nyerőket, és mindenki szeretne olyan lenni. Jól tetted, hogy megírtad, mennyire nem boldogít.


Szerintem te fogsz még jó barátokat találni, mert igazán keresed. De ne csodáld, hogy erre nem elég két hónap. Majd lassan, fokozatosan, és lehet, hogy nem pont az osztálytársak között, hanem szélesebb körben, sport, énekkar, ilyesmi.

2012. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem akarok népszerű lenni.
2012. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem népszerűek akarnak lenni az emberek hanem megfelelni ,és ez nagy különbség !
2013. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerős helyzet... Nekem is hasonló helyzetem van/volt... Ez télleg nagyon sz@r érzés!!!
2013. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!