Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normalis v nem...

Szerintetek ez normalis v nem normalis dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a vajat. Mindenhez szinte azt eszek, nyami! De nem langyis? Nok/lanyok velemenyere vagyok a leginkabb kivancsi! 18/F
2012. nov. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az langyi hogy szex kategóriába írod.
2012. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Langyis? Valójában ez a szó 'langyis'.
2012. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez hogy jön ebbe a kategóriába?

Mondanom sem kell, az étkezési szokásoknak nem sok közük van a szexuális beállítottsághoz. Legfeljebb vannak íratlan szokások (pl. nő ne igyon sört, pláne ne üvegből, férfi ne igyon színes, gyümölcsös koktélokat, mert akkor tuti langyi...), de ezek szerintem hülyeségek.

2012. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. válaszolóval tökéletesen egyet értek!Mi köze ennek a szex,szexualitás kategóriához?
2012. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azzal kenegeted a farkadat, mielőtt farbatúrod a szomszéd bácsit, akkor "langyis". Meg eleve ha farbatúrod a szomszéd bácsit az elég "langyis".
2012. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!