Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz, hogy soha nem voltam...

Az gáz, hogy soha nem voltam buliban és részeg sem voltam? 15F

Figyelt kérdés

Én mennék mint ahogy sokan mennek ,de anyám nem enged.

Anyám mindig azt mondja a tanulás az első, de én tanulok az osztály legjobb tanulója vagyok, sokat tanulok de ez anyukámnak nem elég.Mindig kiakad egy 3-mas vagy 2-es miatt. Pedig csak egy szakmunkás leszek.


Olyan rossz látni ,hogy sokan mesélik menni buliztak én meg nem tudok történetet.



15F


2012. nov. 4. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el semmiről sem fogsz lemaradni!
2012. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz, bepótolod később:-)
2012. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne gáz? Az nem tartozik senkire, hogy voltál-e buliban vagy sem, arra pedig nincs törvény, hogy a te korodban már kötelező lenne kipróbálni a részegséget. Tudod mit? a jövőben sem kell feltétlenül kipróbálni. Ettől csak értékesebb ember leszel.
2012. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Miért lesz attól értékesebb ember, ha soha nem próbálja ki, hogy milyen egy kicsit inni? Hagyjátok már ezt az apácás középkori felfogást! Ez az oldal tele van képmutató alakokkal... Nem, nem maradtál le semmiről, de ne érezd magad bűnösnek, ha egyszer kipróbálnád...
2012. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem 25N
2012. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Nem gáz.. csak ne legyél olyan mint unokatesóm.. hasonló módon "védték" / védik a szülei.. 27 éves.. az anyjáékkal él, szűz. és azt is kizártnak tartom hogy csókolózott már..a mi szerintem az ő korában .. gáz..

Amúgy miért nem engednek? o.O

Házi buli semmi?? valami okuk csak van..

Ha gondolod privi.. ;)

14/l

2012. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 15 évesen még baromira nem kell bulizni,inni stb,örülj neki,hogy a szüleid figyelnek rád,a bulizás időszaka amúgy is az érettségi után jón el,14-15-16 évesen még baromira nem kell,nem is maradsz le semmiről
2012. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
annyi agyalágyult van ezen az oldalon,attól meg 2012 van és nem 1960,még ugyanúgy nem kéne taknyos 14-15 éveseknek bulizni, inni,csináljatok olyan házibulit a baráti körödben ahol van szülői felügyelet nincs se cigi,se pia se drog,azt biztosan megengednék
2012. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok. Én sem járok, bár önszántamból. Be kell vallanom már voltam inni 1x, de nem jött be. Az a világ, életstílus nem nekem való. Szégyen, nem szégyen 10kor fekszek minden nap. Hétvégente is. Testépítéssel foglalkozom, kb minden pénzem elmegy a kajákra, kiegészítőkre szóval lehetőségem sincs menni. De hidd le nem maradsz le semmiről :)


Az meg, hogy 15 évesen sajnálod, hogy nem voltál részeg no komment... Sajnos ilyen lett ez a világ.

2012. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Időpont ma 18:43


Érettségi után dolgoznom kell a földeken, egész nap ,szóval ez nekem nem aktuális.

2012. nov. 4. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!