Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más se jön ki jól az osztályáv...

Más se jön ki jól az osztályával? :|

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
engem nem igazán érdekel az osztályom, pár szot persze váltunk néha beszélünk és órán velük vagyok összezárva de szünetben úgyis másokkal lógok
2012. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem majdnem mindenki bír, de én utálom őket nagyon. Gusztustalan, gyökér emberek szerintem, legalábbis a nagyrésze. De jól elvagyok velük, boldog vagyok így is, hisz sulin kívül itt vannak az igazi barátaim és a barátom. :)
2012. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem aranyos kis osztályom van de mindenkin látom hogy csak a jelennek élnek és a jövőre nincsenek tekintettel,abszolút komolytalanok és nem tudok velük társalogni mert nincs türelmem a jelentéktelen beszélgetésekhez.
2012. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A középsulis osztályom egy rém álom, nagyképű önelégült majmok, buta ronda rib@ncok azt hiszem jellemeztem őket, és nem gondolom, hogy bennem van a hiba, mert szerintem nagyon barátkozós típus vagyok, persze van 1-2 normális az osztályban akivel el tudok beszélgetni néha, de a többi.... ellenben az általános osztályommal, nagyon király osztály volt, tényleg mindenki ezerszer normálisabb a mostaniaknál, (vagy akkor én voltam a beképzelt f@sz? remélem nem) de hát ez van, nem kell szeretni, csak elfogadni.
2012. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kameko-san ***** válasza:

Én sem jövök ki velük. A fiúk többsége az összes órát zavarja (úgy meg nehéz figyelni) és komolytalanok. A lányok többségével meg nem komolyabb témákról beszélgetni, mert szinte mindenből viccet csinálnak. Az utóbbiaknak mániájuk, hogy ha mással történik valami - pl. megbotlik, félremond valamit stb. - azon vihognak, viszont ha ez velük történik, akkor még mosolyogni sem lehet, mert egyből hisztiznek. Persze nálunk is van pár normális ember, de elenyésző százalék. Lényegében utálok bemenni az osztályba, de elviselem. Már úgy sincs nagyon sok hátra.

13/L

2012. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Középiskolás másodikos vagyok,és hányingerem van az osztálytól...
2012. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az osztályomban mindenki gyökér, és sötét (ez persze szériatartozék) :D És még ha engem basztatnak és visszaütök még ők vannak felháborodva. És a többi h*lyék meg r*bancok

támogatják. Ennyi beteges elméjű, mentálisan retardált embert egy kupacban még nem láttam...Szerintem az osztályom átlag IQ-ja úgy kb 70(nekem 130), és hanyatlik folyamatosan...

2012. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!