Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megnyernéd a lottót, kinek...

Ha megnyernéd a lottót, kinek mondanád el?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Senkinek. Miért tenném?... Jobb hely lesz a világ attól, hogy valaki tud róla?
2012. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Erről nem érdemes beszélgenti, úgy is csak fantáziá az egész. Helyette inkább tegyél érte, légy okos szerezz annyi pénzt, mint amennyit az ötöslöttón nyernél és akkor talán még meg is tudod becsülni
2012. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
neked
2012. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A legszűkebb családomnak és a legjobb barátaimnak. Én nem vennék luxuskocsit az biztos se kacsalábon forgó villát mert ezeknek ám iszonyatos fenntartási költségeik vannak. Mivel teljesen átlagos jövedelmem van gyakorlatilag elkezdeném módszeresen felélni a nyereményemet. Akármilyen soknak tűnik el lehet ám azt szórakozni. Egy ferrari után van fogalmad mennyit kell évente fizetni? Milyen költségekkel jár? És ez csak egy dolog.


Amit én csinálnék vennék egy két lakást vagy családi házat. Egyet a szüleimnek egyet magamnak amiben majd családot alapíthatok. F!sza ház lenne kétségtelen jó helyen de semmi túlzás, Nem is érezném jól magam egy hodályban, minek? Ezen kívül még vennék egy két lakást amit szépen kiadnék később jó lehet rokonnak vagy gyereknek addig is hozza a pénzt rendesen. Az ingatlan mindig érték. Adakoznék nem hivatalosan itt Magyarországon nem verném nagy dobra, lehet valami külföldi szervezetet támogatnék. De ha hazait név nélkül. Egyelőre. Mert később ismertté tehetném magam. A megoldás egyszerű lelépnék külföldre a családtagjaim és az egy két igazi barátom is. Mindenki más úgy tudná hogy dolgozni mentem ki x meg x országba meg utazni tapasztalatot szerezni. Minden alatt bejárnám a világot. Ez akár egy két év is lehet. Közben a pénzem egy része be lenne fektetve most meg nem mondanám mibe de nagyon alaposan ki lenne találva. A világjárás alatt sem szórnám a pénzt ész nélkül valóban tapasztalatot szereznék, nem luxusútra mennék hanem kalandra. Életem kalandjára. Közben meglehet csatlakoznék valamilyen szervezethez amely valami nemes célért küzd. Pénzzel támogatnám részt vennék a munkában. Amikor hazatérnék x idő múlva már lehetnék gazdag mert megcsináltam kint a szerencsémet, bekerültem egy nemzetközi szervezethez stb... a részlet nem lényeg a lényeg hogy onnantól kezdve felvállalhatnám itthon amit elértem. És akkor jöhetne egy saját vállalkozás és a családalapítás. Akkor vennék csak kocsit a már "külföldön megteremtett" egzisztenciámból. És az a szép hogy a pénz által valóban tehetnék kint valami jót, vihetném is valamire persze nyilván akkor sem kell majd senkinek tudni hogy mennyi pénzem van pontosan de simán lehetek már jómódú.

2012. dec. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Minél több időt töltenék külföldön annál hitelesebb. 3-4 év kint lét után halál lazán megteremthetsz egy olyan egzisztenciát külföldön amiből itthon jómódként élhetsz úgy hogy ne kelts feltűnést. Persze ha 500nm2 villában és 100 milliós kocsival akar az ember járni--én nem--- akkor még talán az is necces akkor érdemes kinn maradni vagy 10 évet hogy hiteles maradj :D Ha előtte egy senki voltál. Én szerintem nagyon szuperül el tudnék élni 3-4 év kint lét után itthon hogy mindenem meglegyen amire vágyok és még az unokáimnak is rendezve legyen az élete ha hasonlóképpen képesek bánni a pénzzel mint én.
2012. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!