Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek miért a rossz...

Az emberek miért a rossz énemet szeretik?

Figyelt kérdés
Egy-másfél évre visszanézve teljesen más voltam. Sokkal "rosszabb". sokkal rosszabbul viselkedtem másokkal, meg úgy egyébként. folyton piszkáltam másokat, másoknak beugattam (sokszor ok nélkül), kibeszéltem őket, utáltam elég sok embert nyíltan, sokkal többet voltam részeg és csináltam hülyeségeket, állandóan feltűnősködtem, mindig én voltam a központ, mindenkinek rólam kellett beszélnie, minden sz*rságban benne voltam, állandóan balhéztam, sértegettem másokat, szóval ilyen elfajzott voltam. És az emberek ezt imádták! Állandóan hívott mindenki mindenhová, én voltam mindenki legjobb barátja... De ugye ezeket a dolgokat előbb utóbb visszakaptam. Szóval úgy döntöttem megváltozok, vagyis inkább visszafogom magamat és nincs több balhé meg oknélküli beszólogatás. Na amióta nem vagyok nyíltan szemét senkivel az emberek kerülnek és utálnak. És a régi dolgokat szerintem elfelejtették. Most próbálok kedves lenni másokkal, meg segíteni nekik, ha tudok. Gondoltam arra, hogy unalmas vagyok, lehet. De azért szerintem ellehet velem beszélgetni, egyáltalán nem rossz társaság vagyok, meg még mindig benne vagyok/lennék hülyeségekben. De az utóbbi hónapokban mindenki hanyagol. Tényleg ilyen feltűnősködő bunkó ember kell nekik? Én sokkal inkább barátkoznék magammal most, mint egy éve. Komolyan az kell hogy bántsak másokat?
2012. nov. 20. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én azt tanácsolom, hogy ne azokkal akarj újra haverkodni akik a rossz énedet szerették, hanem inkább azokkal akik ilyen visszahúzódóbbak.

Bár nem tudom, ezek után lehet, hogy sok ember utál is téged, de ismerkedj meg új emberekkel, akik a régi énedet nem ismerik.:)


17/F

2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj mióta senki nem hív sehova nem nagyon van lehetőségem ismerkedni
2012. nov. 20. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem téged nem szerettek, csak közkedvelt voltál. Olyan fajta menő, aki ismer sok embert, ezért megéri jóban lenni vele. Amióta nem vagy ilyen, már nem vagy - az általad megteremtett szinthez mérve- menő. Ennyi történt. Keress normális embereket és szerezz végre igazi barátokat!
2012. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!