Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az fenyegetésnek számít ha én...

Az fenyegetésnek számít ha én azt mondom pl Janinak, hogy a Katit lefogom osztani ha a Kati leakar osztani engem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 13:38
 1/3 A kérdező kommentje:
*És ha ez Katinak a fülébe jut.
2012. nov. 21. 13:38
 2/3 anonim ***** válasza:

A le fogom osztani,nem tudom ez esetben hogy fizikális bántalmazást jelent (pofon), vagy beszédbeli kiosztást.

Ha mindketten fizikálisan értitek akkor egymást fenyegetitek meg.Ha viszont beszédbeli kiosztás, akkor nincs szó fenyegetésről, csak szóbeli kiabálásról,ha csak tettlegességig nem fajul.

2012. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor csak szóbeli vitáról van szó . Ami nem igazán számít fenyegetésnek .


Fenyegetésnek az számít ha én azt mondom neked , hogy holnapra hozz nekem 1 kg almát ha nem nem akkor megölöm a családodat .

2012. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!