Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék szimpatikusabb...

Hogyan lehetnék szimpatikusabb az embereknek?

Figyelt kérdés
Hogy legyenek barátaim és ne nézzenek le..és legyen tekintélyem:) Milyen dolgok fontosak? Mitől tartanának ,,nő"-nek ( azért macskakörmös,mert 17 vagyok) nem akarok túl ribis lenni,de azért szertenék tetszenia fiúknak is..
2012. nov. 25. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
1. miért akarsz mindenárom megfelelni az embereknek? Légy önmagad. akinek tetszik, annak így is bejössz, akinek meg nem, hát kit érdekel?
2012. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék, lenne egy kérdésem: miért kell tekintély? Miért nem elég, ha csak barátaid vannak, akikkel jól érzed magad? Talán azért vagy unszimpatikus az embereknek, mert azt akarod, hogy felnézzenek rád és amolyan követendő példaként tekintsenek rád. Volt dolgom ilyen baráttal, és ő mindig amolyan "vezetőnek" tekintette magát. Elnyomóan viselkedett. Aztán rájött, hogy így nem fog barátokat szerezni, hát kicsit változtatott magán, és most, hogy nem harcolja ki magának a tiszteletet, és inkább mindenkit vele egyenrangúan kezel, sok barátja van.
2012. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mutasd minden ember fele azt amit látni szeretne és imádni fog.
2012. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha küldesz képet, akkor meg tudom mondani, hogy min változtass a külsődön! Én a nőies lányokat szeretem! :)


A viselkedésed pedig... most még elég rosszul gondolkodsz, de ha meg akarsz változni, akkor erősnek kell lenned! Ez nem megy gyorsan...

Az a baj, hogy most nem tudjuk, hogy milyen vagy. Írj egy kicsit magadról... :)

2012. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát akkor ne..!

ha meggondoltad magad, akkor írhatsz peivátot...


20f

2012. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pRivátot
2012. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Atilla001 válasza:
Szerintem elégedj meg egyenlőre azzal, hogy vannak haverok. Ezt most sokan ellenezni fogják, de a barátságok 90%-a az érdekekről szól. Minél jobban erőlteted, hogy barátot, illetve kapcsolatot akarsz, úgy növekszik annak az esélye is(ami a mai világban alapból nem kicsi), hogy a fent említett 90% ba tartozz. Jönni fog az magától idővel, de hozzá teszem, hogy a barátokkal csak a baj van. Váratlanul megjelennek, szívességet kérnek, megeszik a kajádat. Ja és az éjszaka közepén felhívnak hogy részegen a hülyeségeket beszéljenek részegen. A személyiséged oldaláról megközelítve pedig, ne erőltess magadra semmit. Magadra öltesz egy jobban "szerethető" jelmezt, lehet hogy többen fognak közeledni hozzád, de a jelmezekben általában kevés a levegő, és baromira meleg van.... Ezt neked kell elviselned.... Megéri?
2012. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!