Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerhetem meg teljesen...

W. Tamás kérdése:

Hogyan ismerhetem meg teljesen a saját személyiségemet, az igazi önmagamat (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Többen mondták már nekem hogy álszent vagyok, pl.tegnap is, és amikor megköszöntem, még jól ki is röhögtek. Lassan már kezdek hinni nekik. De nem tudom, hogy hogyan ismerhetném meg az igazi énemet. Értve ez alatt a jó oldalamat, meg a rosszat. Ha valaki tudna ebben segíteni azt megköszönném !

2012. dec. 1. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Az vagy, akinek tartod magad. Te ismered legjobban önmagadat. Ne mond nekem, hogy nem ismered a tulajdonságaidat. Ilyen nincs. Csak félsz bevallani önmagad előtt hogy milyen vagy. Ez már hihetőbb.

Merj más lenni. Vállald fel önmagadat, legyen önbizalmad, és sózz oda azoknak, akik rosszul itélnek meg.

Állj ki végre a személyiséged mellet. Mások előtt vehetel fel egy álarcot, de önmagad előtt nem hazudhatsz.

2012. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2012. dec. 1. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
A társas kapcsolat erősíti az önismeretet legjobban. Kell egy barátnő, egy feleség, egy saját család.. :)
2012. dec. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy például, itt a GYK. - nekem ez is segit, felmérem, mennyit tudok....milyen hasznos vagyok, lennék mások számára. És pozitiv dolgokat tapasztalok. - Rájöttem, hogy értékes, hasznos vagyok, ez is megerősit. És rájöttem, hogy nem gondolkozom alacsonyabb szinten, mint a többi ember. A koromhoz képest, sőt, ...nagyon is rendben vagyok, hogy ne úgy fejezzem ki, hogy okos vagyok, ......és mindezt megtudtam, csupán itt, a GYK- által. És nem került semmibe sem.

Csupán irni kell, és bevállalni a véleményed, ...úgyis anonim ...senki se tudja ki vagy, merre vagy stb. :DDDDDD

2012. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! Tényleg próbálok hasznossá válni, és szívesen segítek, akinek tudok, ha máshol nem is mindig, de legalább ezen az oldalon. :)
2012. dec. 2. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Teljesen tényleg úgy ismerheted meg az igazi énedet - ha megfigyeled, hogy hogyan viszonyulsz önmagadhoz, és embertársaidhoz. Ahogy a második válaszoló irta.
2012. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!