Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy tartalmasabba...

Mit tegyek, hogy tartalmasabbak legyenek a hétvégéim? Napjaim?

Figyelt kérdés
Hétkönap:elmegyek suliba,este fél hétre érek haza,beszélgetek a családdal,lezuhanyzom,fogat mosok megyek aludni,pénteken tanulok,megyek úszni este,ez az egy hobbim van.Kezdem azt érezni,hogy netfüggő vagyok,hétvégén reggel felcsukom a gépet,annak ellenére,hogy eltervezek vmit,hogy megcsinálom hétvégén,mindig elmarad,este pedig azt veszem észre,hogy megint nem csináltam semmit,max tanultam,segítettem a házimunkában a szüleimnek,néha barátnőkkel eljárok ide-oda.
2012. dec. 1. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
tedd el a gépet. Ne vedd elő. Egyből kreatívabb leszel. ;)
2012. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próbáltam,de nem megy
2012. dec. 1. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
na, ide én is várok ötleteket mivel hasonló problémával küzdök :D
2012. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Keress valami tartalmasabb szórakozást: olvass el pár jó könyvet, tanulj meg kötni, horgolni, úgyis karácsony előtt vagyunk, készíthetsz kézzel ajándékokat a családnak. Fűzz gyöngyöt, tervezz ékszereket, tanulj meg profin sminkelni (ehhez mondjuk kellhet a net, mert jó kis tanuló videók vannak rajta), a barátnőiden ki is próbálhatjátok egymással. :)

Kezdj el főzni, próbálj ki izgalmas recepteket, olyan ételeket is elkészíthetsz, amiket még sosem ettél korábban. Annyi minden érdekes dolgot lehet csinálni, csak e hagyd magad belefásulni a hétköznapokba!

2012. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor már hárman vagyunk a problémával, velem együtt :D

Tényleg sok időt elvesz a gép, de kikapcsolódáshoz és tanuláshoz egyaránt kell. Így szokjon le az ember :D

2012. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. ember jelen! :)
2012. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

addig ne nyúlj a géphez, amíg a tervezett dolgaiddal nem végeztél.

nálam mondjuk nincs tv, tehát minden szórakozást a gépen bonyolítok. emellett marad időm a háztartásra, a páromra, barátokra.

minden be van osztva: hétköznap meló után egy kis házi sertepertélés, főzés, mosás, vásárlás.

péntek és szombat este barátok, lazulás, zene, tánc, mulatság.

vasárnap kirándulás párommal, vagy elugrunk shoppingolni, Ikea, Decathlon, ilyesmi.


gépezni esténként szoktam. itt vagyok, youtubeon filmnézés, olvasgatás.


nem érzem, h az internet elveszi az időmet mástól, de kell egy rendszer, hogy mindenre legyen kapacitásom.

2012. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!