Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha vissza mehetnél az időbe...

Ha vissza mehetnél az időbe akkor meddig mennél vissza? Min változtatnál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdetekig
2012. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a saját életemről lenne szó, mármint csak azon változtathatnék, akkor oda mennék vissza, amikor a nagyim még egészséges volt, és megmondanám neki, mennyire szeretem/szerettem. Sajnos már nem él. :(((


28/n


Ja!!!! és kidobnám a pasimat, mielőtt megcsal.

2012. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Istenem... :(

, ha belegondolunk...ha csak mindenki 5-6 éves koráig menne vissza mennyi mindenkivel találkozhatna akik most halottak... haverok,szülők,nagyik,ismerősök :"(( ....

Hogy okosítanánk őket,hogy például akik balesetben hunytak el, hogy ne menjen ide,ne menjen oda, stb... :(

A halálos betegség megint más dolog. .. :(

Kicsit megkönnyeztem ezt az egészet,itt egyedül a szobámban... 23/F Lassú szomorú zene is megy halkan... na mindegy hagyjuk is...mindenkinek automatikusan a szerettei ugranak be...

2012. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor együtt sírunk.

28/n - az előző

2012. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki visszamegy az időbe, és ott megváltoztat csak egyetlen eseményt is, akkor az egész jövő megváltozik. Nem láttátok a pillangóhatás c. filmet? Akkor tessék megnézni.

Tegyük fel, megmentitek az egyik rokont a haláltól, de ettől lehet, hogy másnap az egész családotok szénmonoxid mérgezést kap. Szóval én nem játszanék az idővel... Amit meg lehet változtatni, az a jelen, mégis igen kevesek képesek erre...

2012. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak mennyire igaza van! De mivel én is szeretek ezen agyalni, leírok pár dolgot, amit bánok hogy nem tettem meg, és most eszembe jut. Időrendben.

-Elmenekülni otthonról egy rokonhoz, akár csak egy-két évre (8-10 évesen)

-Nem abbahagyni a rajzolást, bárki bármit mond (10-12)

-Hamar abbahagyni azt a sportot amit csináltam és utáltam, és elmenni vívni (12-14)

-Elmenni egy prostituálthoz (14-16)

-Tanulni, érdeklődni, mindent elolvasni és mindenhová elmenni (16-18)

-Jobban átgondolni a felvételit és belevetni magam a tanulásba(18-20)

És akkor 20-21 éves koromban is minden máshogy alakult volna. Már nem is illenének ebbe a sorba az akkori események. De azért folytatom.

-Ész nélkül csajozni, a külsőmet rendbeszedni stb (20-22)

-Időben elvégezni a zegyetemet és bejárni Európát (22-?)

Szóval van bőven amit elcsesztem! Sajnos mostanában is sok mindent úgy csinálok ahogy nem kéne, milyen igaza van az utolsónak tényleg.

2012. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!