Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mit gondolnál egy ilyen...

Te mit gondolnál egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Először is,leszögezem,hogy nem rólam van szó,hanem egy barátnőmmel beszélgettem ma,és sajnos nem tudtam neki jó tanáccsal szolgálni,viszont nagyon megsajnáltam,ezért teszem fel a kérdést.


Na szóval,tegyük fel,hogy az osztályodba jár egy lány. Nem egy nagy hangú csaj,kissé visszahúzódónak tűnik (amúgy valójában nem az) Nem igazán ismered még,mivel 9.-esek vagytok,és pár hónapja találkoztatok először. Pár barátnője van,velük van egész nap,de a többi osztálytársaival is egészen jó a kapcsolata. Viszont a fiúkkal nem nagyon beszél,egy régi sérelem miatt. Ha kérdezik válaszol,de nem nagyon tud kommunikálni velük,mert soha nem voltak fiú barátai. Amúgy a lányról első látása nem mondanád meg,hogy ilyen csendesebb típusú,bőven lenne oka önbizalomra. Hosszú dús szőke haja van,szép arca,és nagyon jó alakja. Tudja is magáról,hogy külsőre teljesen oké,de azt mondja magáról hogy "nem jófej" és állandóan zavarban érzi magát az olyan emberek előtt,akit még nem igazán ismer. Sajnálom szegényt,mert amúgy egy rendes,aranyos,vicces,nagyon jófej lány,de nem tud felszabadulni,a fiúk előtt meg főleg nem.


Te mit gondolnál róla? Hogyan segíthetnék neki?


2012. dec. 18. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellene egy fiú, akivel "csak úgy" minden érdek nélkül rendszeresen beszélgethet.
2012. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar változtatni magán, akkor te sehogy sem tudsz változtatni rajta.
2012. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előbb-utóbb kinövi ezt a dolgot, majd ha találkozik az igazival... örülnék, ha találkoznék egy ilyen csajjal, manapság minden csaj k*rva, pár kivétellel...

Például múltkor leültem a suli előtt padra, odaült mellém két ismeretlen csaj, és elkezdtek arról beszélgetni, hogy már 2 hete nincs pasijuk, és szó szerint f*sz hiányuk van.

Elég szégyen. Pedig kinézetre egyikről sem állapítottad volna meg, hogy ilyenek.

Kb. ezek vannak ilyen névvel fent Facebookon, hogy Viky vagyok oszt cső, meg Noémi a raj baba :D Már csak nevetek rajta, hogy mennyi buta ember van:D

Ami a barátnődet illeti, próbáld megtudni, vagy megkérdezni tőle, hogy ki tetszik neki, beszélgess vele róla, stb. Aztán majd alakul:)

2012. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!