Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi baja lehet ennek a 12 éves...

Mi baja lehet ennek a 12 éves lánynak az élettel?

Figyelt kérdés

Most, decemberben töltötte be a 12-t...

A szülei egymással is jól elvannak, és vele is. A tesójával is szeretik egymást, vannak barátai, rengeteg haverja is van. Egy csomó állatuk van, aminek kb. a fele az övé. Plusz ennek tetejébe még van egy Tab-ja, egy notebook-ja, egy androidos telója, és havi 10000 ft zsebpénze...

És mégis azt mondja, hogy sz*r az élet... Most komolyan mi baja lehet?



2012. dec. 21. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársa vagy?:D HAZUDIK.
2012. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Pont az a baja, hogy mindene megvan, nem tud semmi újat kipróbálni. Ahogy olvasom, elég jól élhet, de szeretne még jobban, ezért hiszi azt, hogy szar.
2012. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2.: Nem, nem vagyok az osztálytársa, hanem az én egyik barátnőmnek a barátnője. Mr találkoztam vele, de nem az osztálytársam. Főleg, hogy én 2 évvel idősebb vagyok nála.
2012. dec. 21. 14:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most magadról írsz? :D Csak viccelek.

Szerintem semmi baja nincs, csak szereti magát sajnáltatni. Bocs, ha magadról írtál.

2012. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem magamról írtam...magamról minek írnék ki ilyeneket?
2012. dec. 21. 14:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves fiú vagyok, de azért lehet tudok segíteni.

Persze, lehet, hogy kívülre ennyi látszik ki. Errefelé, Erdélyben 10-ig osztályozna, most, 1. félévban 9,70-em jött ki kilencedikben, első lettem, toronymagasan, nem mondom, hogy jól élünk, de megkapom, amit kérek, tavasszal megyek Olaszországba, most a szünetben Ausztriába, soha senkivel nem zörrenek össze, a családommal jó a kapcsolatom. Aki mélyre ás, látja, hogy gyerekkoromban voltam néhány olyan helyzetben, amit ma már fel sem vennék(pedig elég mellreszívós fajta vagyok), de akkor, 9-10 évesen elég sokat változtatott rajtam. Nekem is sok barátom van, de ott a bökkenő, hogy nem tudok bennük bízni, alig 1-2 embernek mondok el néhány apróságot, pedig volna mit mesélnem. Amíg nem ismered ki őt úgy igazán, ne ítélkezz. Nem tudhatod biztosan, mi minden játszódik le a nyilvánosság tudta nélkül.

2012. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

pasigondok

igen, sajnos 12 évesen is.. szánalmas

2012. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen az.
2012. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem boldogtalan. Mindene megvan amit csak kívánhat, de nem érzi magát boldognak. Valami hiányzik.... Ez a valami talán egy olyan dolog, amivel akkor is boldog lenne, ha a többi drágaság nem lenne.



Vagy csak így gazdagon nem lát az életben kihívást.

2012. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg csak egy hálátlan dög,aki nem realizálja hogy mások az összes létező istenségszerűségnek megköszönnék ha olyan problémái lennének mint neki.

Jó család,jó anyagi körülmények,jó társasági viszonyok,most komolyan,valami gigantikusnak kéne lennie annak a dolognak ami miatt sz*r szerinte az élet...

...KÉNE...de lehet hogy csak pont akkor merült le a méregdrága telója amikor a kedvencét hallgatta,vagy letört a méregdrága pedikűrje(igen,12 évesen,tudom hogy ti is láttatok már ilyet)vagy talált egy kis karcot a Tab-ján.

Hát igen szegény,biztos szörnyű lehet neki.

2012. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!