Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki ha egyik nemhez sem...

Ciki ha egyik nemhez sem vonzódok? 17L

Figyelt kérdés
Nem vonzódok sem a fiúkhoz,sem a lányokhoz.Nem érdekel a szex.Nem masztiztam még soha.Ez normális?

2012. dec. 28. 04:56
 1/9 anonim válasza:
Komoly lelki trauma kínoz.
2012. dec. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Majd ra kapsz az izere ...
2012. dec. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

ilyet még nem láttam:O

nem ciki, csak fura.

de szerintem később még kialakulhat vonzalom.

2012. dec. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem (ha nem valami trauma miatt van)ez még változni fog majd idővel,vannak akik "később érnek" (fúj,de nem szeretem ezt a mondatot)és csak egy adott lány/fiú miatt kezdenek felfigyelni a többire is :)
2012. dec. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt úgy érted, hogy mondjuk abszolút hidegen hagynak a fiúk, vagy hogy azért tudsz szerelmes lenni, csak a szex nem izgat?
2012. dec. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a fiúk nem úgy érdekelnek a szex egyáltalán nem vonz
2012. dec. 28. 05:42
 7/9 anonim válasza:
Ugyanilyen vagyok, mint te. Természetesen tudom, hogy ez fura, de akkor is. Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen!
2012. dec. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
biztos nem kellemes érzés mert mindenki hülyén néz az emberre. ugyan még fiatal vagy de ez létező dolog ugyan úgy mint a homoszexualitás, transszexualistás stb. Ennek a neve aszexualitás mikor is az illető nem érez semmilyen késztetés sem szexuláis sem párkapcsolati kötődésre. Sztem a fontos hogy ne stresszelj ezen. Az is lehet hogy idővel megjön, de ha nem akkor ezzel is együtt lehet élni vidáman és rengeteg más öröm forrás is van az életben!
2012. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És szerinted mi lehet az oka ennek? Történt valami olyasmi, ami ezt indokolná? Egyébként inkább gátlásosabb típus vagy? Mert jobbára náluk fordul elő az "aszexualitás" (bár ez még szerintem nem mondható 100%-ra, lehet, hogy később érdekelni fog a "téma").
2012. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!