Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valahogyan meg lehet változtat...

Valahogyan meg lehet változtatni a szemszínt?

Figyelt kérdés
Semmiképpen nem akarom az ellenkezőjére változtatni a szemem színét, csak egy nagyon picivel szeretnék más színűt (mindegy, hogy sötétebb vagy világosabb lesz) Az amerikai lézeres műtét 5000 dollárért túl drága, meg nem is éri meg, mert ott barnából csinálnak kéket. Nincs valami olyan étel, vagy gyümölcs, vagy bármi, amitől változnak a színsejtek? Hangsúlyozom, csak kismértékű változás kellene... Kontaktlencsét nem szeretnék.

2012. dec. 28. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudtommal ilyen nem igazán van.

Amit csinálhatsz az csak kontakt lencse,ha ennyire szeretnél más színt akkor szerintem a szemlencséket kilehet bírni.

Van még egy lehetőség de azzal csak a golyót színezik.Az a szemtetoválás,szem színezés.

Szerintem az volna a legegszerűbb ha elfogadnád magad olyannak amilyen vagy.

Minden jót!

2012. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de nagy problémái vannak egyeseknek. tudom, ne írjak ide, de akkor is...
2012. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vannak nagyobb problémáim, de azokra már találtam megoldást, és most oldogatom meg őket szép lassan. Azon vagyok, hogy a kisebb problémákra is megoldást találjak. :)
2013. jan. 2. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!