Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az idézet mennyire igaz?...

Ez az idézet mennyire igaz? Ha jobban bele gondolsz lehet benne valami!?

Figyelt kérdés
"Ha valaki felidegesít, az azért van, mert vannak olyan tulajdonságai és cselekedetei, amelyek benned is megvannak, csak annyira elfojtottad őket, hogy nem tudsz a létezésükről. Éppen ezért hihetetlen intenzitással befolyásolnak téged, de mivel nem veszel róluk tudomást, az egód a maga módján próbálja felhívni rájuk a figyelmedet. Azok a személyiségjegyek, amelyeket hibának látsz másokban, mind megvannak benned is, csak letagadod a létezésüket."

2012. dec. 31. 09:56
 1/4 anonim válasza:

Hát nem tudom. Engem pl. nagyon irritál ha két taknyos a buszon/vonaton, nyilvános helyen smárol. Felrúgnám őket ilyenkor... Én sosem csinálnék ilyet (nem hiszem hogy bennem van elfojtva, de lehet hogy ez egy kivétel).


Másik amit utálok az amikor egy diszkós a menő kocsijában hangerővel nyomatja a tuc-tuc-t. Olyankor a piroslámpánál legszívesebben bevernék neki egyet.. de ezúttal is, én utálom a hangos zenét, és kicsit erőltetettnek tűnik nekem hogy azért irritál ez az ember mert a mélyen én is imádom a hangos zenét? :D

2012. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

'Bármi legyen is a kérdés, a szeretet a válasz.Bármi legyen is a válasz,a szeretet nem kérdés.'


:D


ui.: Bocsi ma ilyen hitt térítős napom van xĐ :D

2012. dec. 31. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár bevallom, látok benne némi értelmet, mert valóban idegesítő lehet, ha valaki olyan dolgokat csinál, amit mi saját értékrendünk szerint nem tennénk meg, de azért ott lakozik mélyen a dolog. De ez inkább az irigységhez fűzhető. Azonban az esetek többségében egyszerűen arról van szó, hogy amit más csinál az zavarhat minket, vagy másokat abban amit csinálnak, és erre reagálunk hevesen.
2012. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az idézetekkel az a baj, hogy a hülye emberek szerint szépek és igazak, ezért elterjedt közhelyekké válnak.
2013. jan. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!