Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha van egy...

Miért van az, hogy ha van egy olyan ember, akivel mindenki ki¤¤szik, akkor utána csodálkoznak rajta, hogy életunt, megkeseredett és kiállhatatlan lesz? Az ilyenekkel mi történik?

Figyelt kérdés

Elmondom a sztorimat: ismeritek az Apádra Ütök c. filmet? Nekem keserű szórakozás végignézni (amúgy zseniálisnak tartom), mert a főszereplő egy az egyben én vagyok. Pont ugyanezeket a kínos helyzeteket éltem meg (durvábban, nagyobb számban), amikor nyilvánosan, mindenki előtt megalázó helyzetbe kerülök, és valahogy senkit nem érdekel. Pl. az a röpladás jelenet félelmetes volt, annyi ilyenben volt már részem, hogy meg se tudom számolni (bénázás, mindenki röhög, zavarba jövés, még több bénázás, leordítják a fejedet, a többi csapattárs röhög, kapkodás, baleset-okozás). Amikor próbálsz jópofizni, beilleszkedni, hasonlítani, de látszik, hogy béna vagy és ezt mindenki megjegyzi.


Én vagyok az a gyerek, aki a tornasorban mindig a legkisebb volt, akit általánosban a vagánykodó, erős, lób*szó, korán szőrösödő tanárnak beszóló f*szszopó buzeránsok nem bírtak békén hagyni. Középsuliban igyekeztem mindenkinek megfelelni, hogy ne történjen ez még egyszer meg, úgyhogy jól elkönyveltek kis "csicskának", én meg nézhettem egész középsuliban, ahogy a dagadt izomtöltelék szarzsákok meg az önsajnáltató álmodozó melankolikus gitáros majmok viszik ágyba a lányokat, akiknek bevallottan "érzékeny fiú kell". Érzékeny, ja. De azért ha túl érzékeny, akkor már lúzer.

Na mindegy, aztán a "kapja be mindenki hangulat"-ba kerültem, mikor láttam, hogy megy ez (bármibe kezdek, pancsernek néznek), úgyhogy nem is nagyon jártam el sehova, bezárkóztam és a szobám magányában átkoztam a világot.


Ennek köszönhetően a társasági érzékem nulla, rendszeresen csinálok tök idióta dolgokat, amik miatt mindenhonnan kinéznek, mert nem tudom, hogy kell viselkedni, jópofának lenni, lazának lenni, olyan tökéletesnek lenni, mint korunk alfahímjei és -nőstényei, ugyebár. Az evolúció persze remekül működik, mint tudjuk, az olyanok, mint én, akiket minden érdekel és csak OKTV-eredményeket és nyelvvizsgákat tudnak felmutatni, azok nem elég menők a csajoknak, mert nem bírnak olyan hősies mutatványokat végrehajtani, mint 8 sör után az asztal alá hugyozás és házibulikban idegen csajok leszopatása.



Mérges, szánalomra méltó, besavanyodott pattogós kis pukkancs vagyok? Jaja! Ez vagyok én, ezt szeretem, és természetesen kizárólag a magam szórakozásáért csinálom. Nehogy azt higgye valaki, hogy én élni is akarok, vagy ilyesmi. Vagy azt, hogy esetleg -ne adj' isten!- ironizálok és k¤rvára elegem van abból, hogy így alakult az életem! Nem, kérem, engem csak utálni lehet és kell.



Nnna szóval! Az, aki volt elég erős és bátor, hogy végigolvassa ezt a csodálatosan felemelő és épületes irományt, válaszolhat a tulajdonképpeni kérdésre:


1. Ismertek ilyen embereket?

2. Mi lett (/lesz) velük?


Várom a válaszokat! Szeretem az életet, dögöljön meg, akinek kiegyensúlyozott szerelmi és/vagy szexuális élete van és BÚÉK!


2013. jan. 1. 12:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Na, emberek, válaszoljatok! Hadd halljam, ne tartsatok magatokban semmit!
2013. jan. 1. 12:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, amit olvastam, miután megírom ezt a kommentet, megyek megnézem a filmet, habár lehet láttam, csak nem emlékszem. Amúgy itt vagyok, én is olyan mint te, nem tudom, hány éves vagy? Nekem általánosban aranyéletem volt, középsuliban meg minden kis f+szságért röhögnek, hogy pl ilyen a cipőm ilyen a hajam, ilyen a mittudom én mim, meg beszólogatnak, oltogatnak. De érezted már azt, mikor leszarsz mindent, és úgy gondolod, hogy nem lehet rosszabb, akkor b+szni az egész világra, na éreztél már ilyet? Gondolom igen. Ekkor van a legnagyobb önbizalmad, ennyi az egészben a a jó. Ekkor gondolj erre, bármit megtehetsz, mert már nem lehet rosszabb. Én sem vagyok boldog, se szerelmes, nem boldog az új év. Mások buliztak, én aludtam, és azon gondolkoztam, hogy milyen szar az élet. Ha gondolod írj privátot, és beszélgessünk. De most megnézem a filmet. Ezt szeretem, amikor valaki kiadja magából.. Szép munka!!!:DD
2013. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akinek nincs veszítenivalója az a legjobb
2013. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Kedvesen beszélsz az emberekről. :)

Néz magadba, lehet nem véletlen, hogy mindenhonnan kinéznek. Tapasztalat.

2013. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erről beszélt, hogy mások teszik ilyenné az embert, és igen, neked az a tapasztalatod, hogy azért ilyenek vele az emberek utólag, mert így viselkedik, de azért viselkedik így, mert előtte ilyenné tették, és pontosan erről volt szó abban amit leírt.. Ezt csak az tudja, akivel így viselkednek.. Én megértem a helyzetét. (1.voltam)
2013. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves elsô!

Nem tudom, hogy voltál-e abban a helyzetben, hogy minden reggel azon kell gondolkodnod, hogy ma mit fognak veled csinálni. Mert megaláznak ma is, az biztos. Voltál-e olyan helyzetben, hogy minden nap egyedül eszel teljes magányban és látod a több tíz szempárt ahogy szánakozva rádnéz? És senki sem áll ki érted, mert oda a 'népszerûség'. Voltál-e olyan helyzetben, hogy csak megjátszott éned fogadják el és téged, az igazi énedet képtelenek. Én igen. Csak tudok már kvára meguntam azt, hogy 10 éven át ezt érezzem. Attól még, hogy emberek vagyunk a természet törvényei ránk is vonatkoznak. Tudod vagy alkalmazkdj vagy 'elbuksz'. Arról én nem tehetek, hogy ôk ilyen vadbarmok és az életük örömét ebben lelik, de erról igen, hogy ne én legyek az eszköz. Magamba néztem, megnéztem a hibáim és próbáltam kijavítani ôket. Jobb lett-e? Még mindig egy sebzett lelkû kisgyerek vagyok aki semmi jót nem mer elfogadni, de már nem bántanak.

3. vagyok.

2013. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is gyerek vagyok, és igen máig sem az igazi énemet adom társaságban, mert akkor szinte szóba se állnának velem. Nem azért, mert valójában egy szemét vagyok, pont az ellenkezője.. Tudom milyen érzést elkülönültnek lenni nyugi, még ha nem is magamba vagyok pl az osztályomban, akkor is egyedül érzem magam, ha van mellettem valaki akivel beszélgetek, ha nincs.. Miért? Mert nem önmagam adhatom, mert az olyan nem érvényesül aki nem akar rosszat az embernek, és nem röhög a másikon, meg nem szemétkedem mindenkivel.. Én a saját tapasztalatomat írtam le, és ahhoz vagyok igazodva, az más, hogy te hogyan éled/élted meg.
2013. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindőtöket teljesen megértem sorstárs vagyok!

És csak annyit mondhatok hogy abban egyet értek hogy lekel szarni amit a másik mond a saját véleményed számít és én önmagamat adom még akkor is ha csak bántana.

Én most 18 éves vagyok és kb 8 éven keresztül csak terrorizáltak "lelkileg" és volt mikor megvertek minden ok nélkül. gyakran gondolok az öngyilkosságra vagy hogy dühömbe másokat bántsak, de elfojtom ezt. nem vagyok rossz ember nem szeretem ha valakinek baja történik vagy ha valaki szomorú olyankor valamiért én is az vagyok. én is mindent elbénázok rajtam is röhögnek és engem sem bírnak a csajok. De csak egyszer élünk és ezért nem szabad hagyni hogy a másik kicsesszen velünk!

fel kell venni a kesztyűt és harcolni azért akik vagyunk "emberek" ha valaki beszól szard le, ha valaki megüt üss vissza vagy hagyd rá, ha valaki leköp vagy beléd köt vagy nem hagy békén verd orba és menny tovább.

2013. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. persze, jelen

2. fogalmam sincs

Ha van kedved szívesen beszélek veled privátban! :)

2013. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!