Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért baj, ha más barátnőkre...

Miért baj, ha más barátnőkre is vágyom? A legjobb barátnőmnek ez nem tetszik, és úgy érzem, hogy el vagyok nyomva. (Lent. )

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk jóban, és általános iskolából a középiskolába is "követett" (másikba vettél fel de átjött miattam)

most vagyunk 10.esek, de úgy érzem hogy irányomban ez a barátság már csak haveri alapú. Nem tudok neki semmit elmondani, mert úgy látszik hogy untatom, és nem érdekli. Tanácsot sem ad.

Néha a barátom belenéz amit írunk üzenetbe facebookon, de el se olvassa, csak nézi hogy mi mennyit vagyunk képesek írni. Ő pedig közölte, hogy ne tegyem meg, mert nem akarja hogy ismerje őt valamennyire is. És leginkább nem azt a részt látja, amikor lelkizik nekem, hanem amikor hülyültünk.

Van még 2-3 barátja rajtam kívül, nekem néha szidja őket, de azért újévkor is velük ment bulizni és jól be is rúgott meg okádott, de engem eszébe se jutott volna hívni :)

Suliban is akkor jön oda, amikor kell neki étel, pia, vagy pénz. Vonatra is úgy szoktunk menni, hogy külön - én a barátommal, ő a közös barátnőnkkel - és néha csak elmegy a vonatra másokkal, meg se vár, holott ő mondja, hogy mennyek vele egy lassabb vonattal, amire kb. 30 percet kell várni, amikor nekem ott van a 20 perccel előbbi is, és gyorsabban hazaérhetnék.

Mindegy. Szóval úgy érzem hogy csak kihasznál, és vannak dolgok amikről vele nem is lehet beszélni. Más lányokkal ha szóba állok, akkor rögtön hiszti-rohamot kap. Mit tegyek? Csak én lehetek ilyen pehjes :SSS Barátaim már szerintem sose lesznek... pedig igyekszem, csak miatta nem tudok nyitni, mert ha bárki felé nyitok ott tuti túr valamit és annyi a dolognak... :S

ő 15L én 16L


2013. jan. 2. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

nem olvastam el a hozzaszolasod, csak a cimed..

De nekem ugy tunik, h a baratnodnek nincs mas es ki akar sajatitani. Ez nem igazi baratsag, sot, ha mas nemu lenne, nem igazi szerelem. Onertekelesi zavarai lehetnek, ha azt hiszi, hogy masert "ott fogod hagyni" es vele nem fogsz tobbet foglalkozni. Mondd meg neki, hogy rendszeresitesz vele egy napot, amikor csak egyutt vagytok, sot, neha a tobbi baratoddal is eljohet.

2013. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!