Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A gondolkodásom hogy tudom...

A gondolkodásom hogy tudom fejleszteni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy döntéseket jobban tudok hozni, a gondolkozás (példáúl valami rejtvény megfejtése) könyebben mennyen, és jobban átlássam a dolgokat.

2013. jan. 2. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sakkozzál sokat.
2013. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen fura, a matekozás jól tornáztatja az agyat, és logikusabb gondolkodásra ösztönzi.

A másik, hogy járj el otthonról (attól függően, hány éves vagy), szerezz sok tapasztalatot, élményt, nézz körül ismeretlen helyeken, stb. Ha otthon ülsz vagy megszokott környezetben vagy sokat, attól is lustul kicsit az agy.

2013. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13 éve ezen az egy helyen vagyok csak. xD

Nagyon ritka amikor elutazunk valahova, multkor Pesten voltam.

2013. jan. 4. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor olvass sokat, regényeket és ismeretterjesztő könyveket is. A lényeg, hogy folyamatosan dolgoztasd az agyad olyannal, ami érdekel is. Nem kell megerőltetőnek lennie, sőt az a jobb, ha élvezed. (Zenélés, szakkörök, stb.)
2013. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolom megfelel akkor ha programozok vagy dizájnolok.
2013. jan. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!