Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyonk a világn, mi...

V.ibolya kérdése:

Miért vagyonk a világn, mi célból?

Figyelt kérdés
Nagyon durván elkezdtem ezen gondolkodni,mert azt látom,hogy körülöttem pl.az unokatesom most szerzett diplomát és sehol nem tud elhelyezkedni,nincs munka a szüleivel ál,most azt tervezi,hogy külfőldre megy ezt támogatom is,de ott a diploma aligha fog számitani,szerintem pincérkedésnek is örülne...szóval nem értem,hogy miért ez a sok hűhó semmiért,miért kell tanulni,gürizni,gyereket nevelni? azért,hogy a végén majd a koporsóban megpihenjünk vagy mi ? :OOOO nagy a céltalanság a világban szerintem !

2013. jan. 3. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha így látod, akkor a hiba benned van.

ha a diplomáját nem valami büfészakon szerezte, akkor igen is, kint tud vele kezdeni bármit, nem csak mosogatni meg pincérkedni.

és veled mi van?

ha ennyire nincs célja az életednek, talán keress egyet. nem másokkal kellene foglalkozni. nem a cél a lényeg, hanem az út.

2013. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Bibliát ajánlom. Én olvasom és mostmár ha nem tudom egy ideig olvasni, akkor hiányzik.
2013. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Bibliát emberek írták, akik ugyanúgy nem tudják hogy mi a cél. Szerintem semmi. Mi értelme vajon annak hogy felkelsz aztán melzol ha nem folgozol akkor tv-zel vagy sportolsz vagy bármi más. Ezekeknek nincs értelme, ezek aszükségletek, azért kell dolgozni mert ha nem dolgozol akkor nem lesz pénzed azért kell sportolni hogy jó formában legyél, de értelme semminek nincsen. Hirtelen jött az élet a bolygóra és hirtelen is fog megszűnni. úgy végezzük majd mi is mint a dinók előbb utóbb, aztán majd kezdődik minden elölről.
2013. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!