Ti elítélnétek?

Figyelt kérdés
20/l vagyok és régen elég sok problémával küzdöttem apám elhagyott anyám sokat dolgozott az álettársa pedig alkoholista volt én elég deprssziós lettem é a drogokhoz fordultam 14 évesen elvesztettem a szüzességem nagyon boldognak éreztem magam akkor aztán egy évvel később vége lett a kapcsolatnak az azt követő kapcsolataim mind csődbe netek és csak egyre rosszabb lett nem tudtam leállni minden csalódás után egyre megszállottabban kerestem azt aki szeretni tud hajszoltam a boldogságot naív voltam sokan kihasználtak így 18 éves koromra 25 pasin voltam túl aztán rájöttem hogy ez így nem élet nem akarok ilyen lenni persze későn gondoltam bele azóta három fiú volt az életemben tudom h nagyon magas a szám de ez a múltam azóta leálltam a droggal és igyekszem normális életet élni de ha elmondanám bárkinek aki érdekel h hányan voltak biztosan elítélnének h mekkora ribanc voltam

2013. jan. 4. 03:48
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én senkit sem ítélek el.

Persze vannak kivételek...

A sorsodról nem te tehetsz.

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót:

<Már nem tudom mi volt a címe sajnos>

2013. jan. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már nem így élsz,tehát nem.
2013. jan. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez nagyon érdekes kérdés így ismeretlenül. Az, hogy megváltoztál, az nálam nagyon pozitív dolog. De 18 évesen 25 pasi... Az akárhonnan nézem, sok!
2013. jan. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A férfiakat marhára nem érdekli hogy hányan voltak benned,csak az fogja érdekelni őket hogy ők is benned lehessenek
2013. jan. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az elmondottak alapján érthető miért menekültél a kapcsolatokba. Persze az nyílván elítélendő amilyen életet akkor éltél. Viszont az, hogy saját elhatározásból új életet kezdtél nagyon is becsülendő és tényleg tiszteletreméltó. Ha arra gondolsz, hogy majd a barátod előtt titkolnod kell a multad szerintem ne aggódj. Ha tényleg megváltoztál, normális, megértő barátod van, és -ami a legfontosabb- hosszútávú kapcsolatnak ígérkezik szerintem ő is megérti mi miatt történtek ezek a borzalmak veled. Csak azzal vigyázz, hogy ne avass senkit túl könnyen a bizalmadba!
2013. jan. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
18/L vagyok. Kezdjük azzal, hogy amikor megszülettem a szüleim egy hajléktalanszállón éltek. Apám alkoholista, anyám idegbeteg. Az apámról 15 éves koromban tudtam meg, hogy még csak nem is az igazi apám. Ja és egy csomószor megvert és egyszer ki is akart dobni az ablakon. Anyám 40 éves létemre 20 éves pasikkal csalja "apámat". A sulimban utáltak, mert egy csomó pasi nyomult rám, én visszautasítottam őket, mire leszűzk.rváztak. És ez szépen lassan elterjedt rólam. Aztán amikor depressziós lettem, 17 éves koromban bebasztam és lefeküdtem egy pasival. Mindenki megtudta és akkor én lettem a kurv@. Erre én azt gondoltam: Ha már mindenki azt gondolja rólam, hogy egy ribanc vagyok, akkor azt csinálhatok amit akarok. Azon a nyáron még 4 pasival lefeküdtem, aztán még depressziósabb lettem és rájöttem, hogy ezzel magamat teszem tönkre. Másfél éve nem feküdtem le senkivel. A kérdésedre válaszolva: ne a családi háttereddel mentegesd magad, hanem vállald fel, hogy igen hülye voltam, de tanultam a hibáimból. Ja és az a 28 pasi rengeteg, én 18 éves létemre azt az 5-öt is szégyellem.
2013. jan. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. jan. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, főleg, hogy rájöttél, hogy nem így akarod élni az életedet és tettél is érte.
2013. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú mondatot még nem láttam :)


Amúgy miért is ítélnénk el? Nem tettél semmi rosszat. Az, hogy sok pasid volt, nem kirívó dolog. A drog is megjelenik 10-ből 9 tini életében.

2013. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én nem ítéleke el senkit, amíg nem simerem meg, amúgy én 17 éves vagyok. Anyu két helyen dolgozik, mert apán alkoholista, elköltözni nem költözünk el, mert anyu nem lenne rá képes, hogy itt hagyja, az igaz, hogy nem ver minket, de valahogy nem bírom elviselni. Akkor kezdett inni, mikor megszülettem, így néha a saját hibámnak érzem a dolgot. A szülei meghaltak. Anyu szülei élnek csak, akik betegek. Az anyukája bottal jár és pszichológiai bete, nem egyszer volt a pszichiátrián. Az apukájának nincs meg az egyik lába. Mindegyikőjüket ő látja el, velem és a nővéremmel együtt. Este 9-10 körül ér haza a 2. munkahelyéről. Apám egyeltalán nem dolgozik már 6 éve. semmi, azaz semmi pénzt nem keres. Járja a falut egész nap, ha valaki munkát ad neki és kap pénzt első dolga elinni. Mondjuk ennek ellenére, azonkívül, hogy a magatartásommal sokáig probléma volt, megszöktem pl. a suliból 1.-ben aztán még loptam is, persze nem hú, de nagyon dolgot, az a tieid mellett semmi. Viszont nekem is nehéz, ugyanis barátaim nincsenek. De valahogy megvagyok már egyedül is, hamarosan egyetemre megyek, így talán majd könynebb lesz.
2013. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!