Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy nem félek a...

Miért van az hogy nem félek a jövőtől, tudom hogy elérem amit akarok viszont a múlt még mindig kísért? Hogy felejtsem el vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem dolgoztam fel rendesen a dolgokat és most néha elbőgöm magam ha eszembejutnak a dolgok...


Olyan szar, hogy lépjek tovább? Mármint már továbbléptem de néha ha eszembejutnak a dolgok kikészülök. Előző hét szombaton és most szombaton is bömböltem... én jó ha évente elsírom magam... nem is tudok általában rendesen sírni amikor akarnék akkor se.


22/N


2013. jan. 12. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
egy kiadós dugás
2013. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoktam dugni...
2013. jan. 12. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő emberrel.


[link]

2013. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Basszus... nem emberre gondolok hogy hogy felejtsem el...

xarom le az exeimet...


én az életre gondolok hogy elég szemét dolgok történtek vagy tettek velem... és kicsit kisiklott az életem... és nem bírom feldolgozni.

mostanában mindig eszembejut hogy hol kéne lennem hogy hol kéne már tartanom...

2013. jan. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!