Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pár hónappal ezelőtt megkarcol...

Pár hónappal ezelőtt megkarcoltam magamat de elég látható hlyen sikerült. Most megint megszeretném de nem tudom h hol valami olyan hely kellene a kezemen amit nem lehet látni. Tudnátok segiteni nekem? Ti miket karcoltatok/vágtatok magatokra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mondanám hogy" D: ne tedd kedvesem. még olyan fiatal vagy" vagy bármi b*zis szöveget hogy lebeszéljelek de a kérdés megfogalmazásából ítélve szerintem nem komoly a kérdés. ha meg az akkor...a seggeden. azt még te se látod. meg amilyen testrészt ruha fed azt álltalában nem szokták látni.
2013. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És ez neked miért jó?

Pár év múlva úgy meg bánod mindt a szar.!

Vagy most ez a trend? Sok fiatal “karcolja“ magát.. érdekes vagyis inkább kövezni való!!

2013. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jöhetne már a következő jégkorszak, "kezdünk" korcsosodni.
2013. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyomorék
2013. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pár hónapja?már nem azért de ha "szeretnéd"akkor nem pszichés okkal teszed

vannak akik kényszeresen bántják magukat és nem tudnak tenni ellenne(egyik barátnőmnek 3évig kellett pszichológushoz járni mert nem bírta abbahagyni),vannak akik évekig próbálják abbahagyni neked meg kedved támad hozzá

gratulálok

ha ennyire unatkozol akkor keress hobbit

ja,és csak azok karcolnak akik "divatból"csinálják,ilyet is ismerek és ez szánalmas

akik tényleg csinálják nem karcolgatnak hanem vágnak és ezt onnan tudom hogy rengeteg vért töröltem már le nekem fontos emberről,de nyilván nincs annyi időd hogy belegondolj abba hogy ez mennyire nem játék és mennyire felelőtlen vagy

2013. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tuman ***** válasza:
Hmm..kezeden amit nem látni..Bőr alá kéne,belülről!
2016. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!