Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Személyiségteszt eredményem...

Személyiségteszt eredményem eléggé elszomorító, lehet változtatni alapjaiban?

Figyelt kérdés

Extraverzió: átlagos

Barátságosság: jóval átlag alatti

Lelkiismeretesség: jóval átlag alatti

Érzelmi stabilitás: átlag feletti

Nyitottság: nagyon nagy mértékben átlag alatti


Ez eléggé rossz eredmény, de hát ilyen vagyok sajnos. Szeretnék változtatni, de hát ennyi mindent lehetséges egyáltalán?


2013. jan. 14. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
"nekem ne pofázzon senki, leszarom a világot, és az sem érdekel ha megdöglesz" - ilyen vagy, csak rajtad áll, hogy elkezd-e érdekelni más ember sorsa, és az, hogy amit teszel azzal ne árts másnak
2013. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valakinek ilyennek is kell lennie....
2013. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy belül kb. valóban így érzem, de a külvilág felé nem így viselkedem, ami ugye azt jelenti akkor, hogy megjátszom magam nem? De még mindig jobb, mint megmondani, hogy mit is gondolok valójában.
2013. jan. 15. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a külvilág felé nem így viselkedsz, akkor már csak pár lépés a változás ... ne azért ne viselkedj így, mert esetleg a konfrontációt akarnád kerülni, vagy csak alakoskodsz, hanem menj le a "miért"-ig ... miért is jobb a külvilág felé úgy viselkedned ahogy (és nem alakoskodás miatt)
2013. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem azért viselkedek így, mert kerülni akarom a konfrontációt, hanem azért, mert a másik szemszögéből nézve tudom, hogy jó neki, ha valaki meghallgatja, támogatja stb. Vagyis tudom, hogy miért jó, ha így viselkedik az ember, de nekem ez nem alapvetően belülről jön az érzésekből, empátiából.

Például ha valaki valami fontos dolog előtt áll, akkor bátorítom, támogatom (pedig nem érdekel, hogy sikerül-e neki), de ha nem sikerül, akkor is próbálom felvidítani. Szóval olyan mintha két részem lenne, az egyik mindent leszar valóban és nem érdekli mások érzései, de a másikat én erőltetem magamra, mert ha szimplán azt mutatnám, ami belül van, akkor szociálisan nulla lennék.

2013. jan. 15. 14:10
 6/6 anonim válasza:

lehet hogy csak ez a teszt mutatott ilyennek

úgy értem sok rossz teszt van a neten...

én ezen az oldalon találtam jó teszteket :

[link]

itt össze van gyűjtve sok teszt, de van hozzá leírás, meg értékelés is...

2013. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!