Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne "mágikus"...

Hogyan lehetne "mágikus" vonzerőm?

Figyelt kérdés

Sajnos az embereket taszítom magamtól pedig teljesen átlagos vagyok,nincsenek nagyon barátaim.A régi barátaim közül is többen hiányoznak.Érdekelne,hogy mit tehetnék annak érdekében,hogy az embereket magamhoz vonzzam és,hogyan lehetnék népszerűbb...


Köszönöm! :)


21 év



2013. jan. 21. 02:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogyjál le első körben. Olvass többet pozitív dolgokról. Fogadd el magad.
2013. jan. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér...Bár egy picit fogyni szeretnék,de nem gondolom,h ezen múlik...


Vmi sikerkönyvre gondolsz?

2013. jan. 21. 03:04
 3/11 mxxx ***** válasza:

küldj egy képet magadról, mondj el pár dolgot még magadról, és elmondom min kell változtatni min nem...és itt nem csak a külső dolgokra gondolok

14/l

2013. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem csak mosolyog többet, és hogy a mosolyod még szebb legyen használj szájfényt.Ne rúzst,szájfényt!!

Ne használj sok sminket! :)

Öltözz divatosan!

Vegyél mindenben részt!

2013. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es:Köszönöm! :) Bár sztem a külsőégnél fontosabb a belső...Inkább erre gondoltam...
2013. jan. 23. 15:51
 6/11 anonim válasza:

Nagyon szívesen! :) Hát ha a belsőre gondolunk..

Akkor például.. Légy azzal is kedves akit nem csípsz, mert a benyomás.. :D Legyél az a kis kedves lány akit mindenki szeret, aztán majd ugyis látják rajtad hogy érdemes veled barátkozni :) (amúgy 4.-es voltam!)

2013. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Aranyos vagy!;´)


Igen olyan szeretnék lenni viszont nem tudom hogyan... Esetleg tipp? :)

2013. jan. 23. 15:58
 8/11 anonim válasza:
Hát egyszerűen mondogasd, hogy Igen is képes vagyok rá! menj oda és barátkozz. Ha elhiszed, hogy képes vagy rá menni is fog!
2013. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz meg vagyon írva. :)


Csupán tudnod kell, hol keresd. Látom nem határolódsz el a könyvektől, ezért abból rengeteget lehet ajánlani. Sok-sok önismeretfeltáró és képességfejlesztő könyv van. Ha felismered a valódi problémákat, akkor hatékonyan tudod őket kezelni. Csupán jó helyen kell keresni.

2013. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es: Köszönöm! :) Tudnál ötleteket mondani?
2013. jan. 26. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!