Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom a megfelelő kategóri...

Nem tudom a megfelelő kategóriát, mert mindennel van problémám de mit tegyek? Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez ma egésznap alig tanultam holnap 2 egyest fogok kapni pedig jól kéne tanulnom nem akarok ilyen csöves lenni,mint szegény megkeseredett elb@szott életű szüleim. Fogyóznom kéne,mert kövér vagyok és rosszul érzem magam így..persze mire odakerüla sor mindig megmagyarázom,hogy hát ígyis tudok csinos lenni meg ilyenek..Főként most az a baj,hogy nincs itthon nornális kaja csak tészta zsemle...mert még van 1 hét fizetésig..így van értelme belekzdeni? Egyébként nincs kedvem szépnek lenni nincs kedvem ruhászkodni melegítőbe akrok menni suliba és nem szedek szemöldököt most..Baj van a társas kapcsolataimmal és a párkapcsolatommal is.. NEm csodálom,hogy szegény barátom beleunt ebbe..most szándékosan kerülöm szó szerint irritálóm már :( Olyan sok dolgom van,hofgy végül mindenbe félig belekzedek és abbahagyom. Nem bírom semmi örömöm már! 17/L
2013. jan. 27. 21:21
 1/7 anonim válasza:
mensi előtt természetesen,tombold ki magad,masztizz sokat és voilá
2013. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elástam volna magam saját kezüleg, ha 17 évesen igy éreztem volna, mint ahogy te:DDD
2013. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is elásnám magam,de egyébként miért?
2013. jan. 27. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:

senkinek sem tökéletes az élete...

nekem sem, de próbálom kihozni belőle a legjobbat, még ha nehéz is...:D 17l

2013. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3


Mert neked meg van mindened, ami pénzen megvehető-és még sincs semmid, ami valóban lényeges egy ember életében.

2013. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szegények vagyunk ez is nehezítő körülmény
2013. jan. 27. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:

6


Te lenézed a szegényeket-azért hangsúlyoztad ki a kérdésben:DD


pápá

2013. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!