Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, miért mondjátok...

M@x kérdése:

Lányok, miért mondjátok magatokról, hogy csúnyák és kövérek vagytok?

Figyelt kérdés
Illetve fiúk, akik rájöttek erre, mi ennek az oka?

2013. jan. 29. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem azért mondják, h mi (fiúk) az ellenkezőjét kezdjük el bizonygatni:D 15f
2013. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem a kapcsolataim erősítettek meg ezekben. Sokszor hallottam az alakomra negatív jelzőket azoktól, akikkel randiztam, és ez rosszul esett. Pedig nem volt akkora gond a testemmel, ma már felnőttként tudom. Amivel probléma volt, az ellen tettem. De az önbizalmam már sosem lesz olyan, amilyennek lennie kellene. Most is kövérnek és rondának látom magam, pedig mások erősítenének abban, hogy szép vagyok, és csinos. Egy jól irányzott kritika elég egy lánynak (főleg, ha fejlődésben van), hogy máshogy alakuljon az önképe. Ez nem csak "hiszti" a lányok részéről. Vagyis egyes esetekben n em az. N28
2013. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem az önbizalom hiánya, illetve az amit az első válaszoló írt. Nem értem az ilyen lányokat, mert hát hagy döntse el más, hogy mit gondol. Én mindenesetre nem szoktam magamról ilyesmit mondani, mert nincs értelme. Így ez a valaki mindig azt fogja sugározni, amit érez. De ez az én véleményem.
2013. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tényleg csúnya vagyok. :S Kövér viszont nem és ezt soha sem mondtam, mert mindig hízni akartam. Inkább túl vékony vagyok.
2013. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert sokat bántják őket, és lehet, hogy közben gyönyörűek, csak nem tudják hová tenni a dolgot, és azért csúfolnak. Nem kéne figyelni a bántókra. Ennek sajnos a sztereotípiák az okai: de nem a divatlapokban lévő anorexiás lányok a szépek, hanem az egészségesek.
2013. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!