Ki a pédaképed?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 19:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Miranda Kerr!:)
2013. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nincs példaképem. Nem akarok olyan lenni, mint más, mégis el akarok vegyülni a tömegben. Úgy érzem, nincs szükségem példaképre. Úgy élek, ahogy szeretnék, nem úgy, ahogy a "példaképem".
2013. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mario balotelli
2013. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A példakép nem azt jelenti hogy úgy akarsz élni mint ő, félredobva a saját életed. A példakép egy személy akit tiszteletben tartasz, bizonyos okok miatt, és tettei, viselkedése, életútja, inspirál téged... ezért példakép "példát mutathat" ahhoz hogy bizonyos helyzetekben mikre lehet képes ember, hogy másképp is lehet csinálni a dolgot, hogy mi a helyes... Ez nem egyenlő az utánzással. Ez olyan, hogy attól mert tanulsz valakitől a te saját belátásod alapján, az nem egyenlő azzal hogy te őt utánzod. Ez sokkal inkább erkölcsi jellegű "példamutatás".

Na elnézést hogy így elkanyarodtam témától:D

Nem nagyon tekintek "nagy embereket" példaképnek, de Salah al-din számomra elég nagy tiszteletben áll...

2013. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem Spongyabob :)
2013. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Több példaképem van, igyekszem mindegyiknek a legjobb tulajdonságát követni, hogy én jobb legyek náluk (az életben)
2013. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Meg Cabot.
2013. febr. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jared leto

19l

2013. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kate Middleton.

Nem, nem akarok hercegnő lenni, egyszerűen csak inspirál engem az a nő, komolyan. :D Olyan gyönyörű, természetes, stílusos, visszafogott, intelligens, hogy egyszerűen jó példaképnek találom. :)

19/L

2013. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyum.
2013. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!