Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjak le kicsinyes...

Hogy mondjak le kicsinyes vágyaimról (iphone4)?

Figyelt kérdés
szóval, úgy érzem most hogy minden vágyam egy iphone 4-es telefon. tudom nem olyan nagy vágy de mi elég szegények vagyunk, és tudom meg látom hogy mennyit jelent ha valakinek egy ilyenje van és úgy érzem meg tapasztalom is hogy lenéznek ha látják hogy nekem nincs ilyen jó telóm. eléggé elszomorít hogy idáig jutottam hogy egy iphone 4 jelentené számomra a boldogságot de nem tudok mit tenni. hogyan mondhatnék le erről a vágyamról? tudom hogy az életben sokkal fontosabb dolgok vannak de most úgy érzem ezt szeretném legjobban ha kívánhatnék vagy lenne 60ezer forintom kézpénzben... :(
2013. febr. 1. 23:55
 1/6 Joshy Ca$h ***** válasza:
93%
Tényleg kicsinyes mikor már van 5is.
2013. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze 5öst is elfogadnám :) de látod már beérném 4essel is...
2013. febr. 2. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyan :D nem hiszem, hogy le néznének azért, mert nincs jó telefonod. S ha mégis, akkor azok az emberek barátokat sem érdemelnek!

Nekem egy sima gombos Nokia telefonom van, aminek nincsenek meg a gombjai s tudása is csak annyi hogy lehet vele fényképezni, ráfér max. 3 zene, s nem lehet memóriakártyát tenni bele. Ha nagyon kéne ki tudnám gyűjteni a pénzt, s vehetnék egy iPhone-t de minek? Igaz sok alkalmazást le lehet tölteni rá meg egy csomó extra de nekem elég ha tudok telefonálni és sms-zni. A régi rossz telefonom miatt a barátaim nem szoktak lenézni. Nyugi nem a telefon teszi az embert. Ha le akarsz mondani róla, akkor írd össze a rossz tulajdonságait annak, hogy miért jó hogy nincs neked iPhonod. Pl. eltereli a figyelmed, nem tudsz tanulni meg stb... :D sok sikert :)

2013. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem egy Sony Ericsson K800i-m van. Ütött kopott, már vagy 4 éve kaptam ajándékba és pont le**arom, hogy mit mondanak rá mások, amire kell, nekem arra jó, soha nem néztem le valakit amiatt, hogy milyen telefonja van, és soha nem is néztem fel senkire a telefonja miatt. Nem is szeretnék a közeljövőben iPhone-t, meg ehhez hasonló baromságot. Miért, hogy én is egész nap azt nyomogjam?! amúgy is: "Okos telefon a hülyéknek kell!"
2013. febr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tegyel erte hogy legyen. dolgozz, gyujts penzt es vedd meg. en is honapokig csorgattam a nyalam az 5osre mire megengedhettem magamnak. de megerte. imadom.
2013. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülye egy társadalom ahol valakit a telefonja alapján itélűnk meg! Volt barátnőmnek Sony X8 volt, de nem érdekelt volna milyen telója van! Nem egy telefon miatt járok a csajjal xD. Bár ha valóban egy telefón minden vágyad akkor gyűjtsél rá! Rakj félre meg hasonló! :)
2013. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!