Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csúnya a fehér bőr?

Miért csúnya a fehér bőr?

Figyelt kérdés
Vagy csak számomra az? Nagyon fehér bőrű vagyok, szeplők nélkül, sötét hajjal, zöld szemmel. Idegesít, hogy nem lehetek olyan szép barna soha, még nyáron se, mert csak leégek, a szoli meg nem is hat. Azzal csúfolnak, hogy milyen fehér vagyok, stb., hogy menjek szoliba meg ilyenek. Komolyan mondom, már szégyellek kimenni az utcára. Ráadásul dagadt is vagyok :-$ sokkal jobban érezném magam barnán mint így, ráadásul gyengének is tűnök... :-( nincs valami módszer erre?

2013. febr. 2. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Barnaként csak azért éreznéd jól magad, mert beszürkülnél az átlagba, és senki nem venne észre.
2013. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a a nap barnított barna szín is tetszik valakin de a fehér bőr is nagyon tetszik.Kinek mi áll jól, de egy bőrszín hogy lenne már csúnya??????
2013. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja és a szolitól nem biztos hogy barna leszel, ha pl nyáron nem barnulsz csak leégsz akkor ne is jusson eszedbe a szoli.

Kezd el sportolni, pl konditeremben pár hónap alatt letudsz fogyni

2013. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fehér bőr sokkal jobban tetszik, mint a szolizott barna.
2013. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Az ember bőre színe fehér!

Szerintem ez a természetes!

ha valaki ezzel csúfol hogy te vagy a hófehérke akkor az elég szánalmas.

2013. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hát nehogy már ennyire kilegyél bukva, mert a barna bőr a divat. Nem csúnya a fehér bőr, én imádom a fehér bőrt, meg még sokan mások...

" Nagyon fehér bőrű vagyok, szeplők nélkül, sötét hajjal, zöld szemmel."

Hát majdnem elolvadtam miközben olvastam :DDD

Nem kell magadba zuhanni, ha "dagadtnak" érzed magad, akkor vezess be magadnak valami étrendet, heti 3x jár el futni, meg otthon valami edzés ami neked szimpatikus és meg van oldva a probléma. Jó vagy ahogy vagy.

A szoláriumtól, meg a sok UV-től amúgy is csak bőrrákot kapsz. Fel a fejjel!

2013. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan fehér a bőröm, hogy komolyan ennyire fehér bőrt még nem láttam az élőben. :D Hívnak hófehérkének, bunkóbb népek meg halottnak is... Egy nagyon bunkó tanár is beszólt nekem miatta, persze kioktattam utána. De én nagyon szeretem a fehér bőrt, nagyon tetszik, egyetlen bánatom, hogy itt Mo.-n alapozót is nehéz találni, mindegyikből a legvilágosabb is árnyalatokkal sötétebb, külföldről kellett rendelnem...

Nem is hinnéd el amúgy, hogy mennyi fiúnak bejön ez a fehér bőr. :D

Persze tudom hogy sok embernek nagyon nehéz elfogadnia magát, én szerencsésnek érzem magam, hogy tetszek magamnak.

A dagadtságról meg annyit, hogy nekem nagyon lassú az anyagcserém, ezért keveset eszem. A lassú anyagcserém miatt elkezdtem tornázni is, de nagyon nehéz, mivel nagyon gyenge vagyok, így egy nap max. negyedórát tudom csinálni anélkül, hogy megfájdulna valamim. Nem volt sosem olyan nagy súlyfeleslegem, így nem akarok hülyeségeket mondani neked, de hidd el meg lehet szokni, hogy nem eszel annyit. A lényeg hogy nem egy hétig kell csinálni, nem is egy hónapig, hanem tovább, hogy már szinte "életstílus" legyen. Ha nem lassú az anyagcseréd, akkor már 1400 kalória egy nap nagyon jó, és ha belegondolsz, az nem is kevés. Számoltasd ki valamilyen netes kalkulátorral, hogy neked mennyi az ideális napi kalóriabevitel. Számolgasd hogy mikor mennyi kalóriát eszel, és akkor rájössz hogy mi túl sok, és helyette eszel mást. Nem vagyok fanja a különböző diétáknak, mindig azt eszem, amit megkívánok, én csak a kalóriákra figyelek. Szerintem ez jó módszer, tapasztalatból mondom. Nem híztam, sőt az évek során 5 kilót sikerült is leadnom. Ha nem olyan lassú az anyagcseréd mint nekem, nekem még könnyebb is lesz, mert alapból többet ehetsz.


Bocsi a regényért, remélem azért tudtam segíteni. :)

2013. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) lehet kicsit több lett az önbizalmam :-)
2013. febr. 5. 13:33
 9/10 anonim válasza:
Manapság egyre többen tudatosan védik magukat a naptól mert hallottak már a photoaging-ről, és télen nyáron 30-50+ -os krémekkel kenik magukat. Nos, ha már úgysem barnulsz akkor te is állj be ebbe a sorba, hogy legalább sokáig fiatal maradjon a bőröd. És majd mikor a többiek akik összeaszalódtak a sok naptól meg a szolitól, te meg szép és kívánatos leszel.. nah majd akkor meglátják ki is járt jobban. Sminkelj és öltözködj haj és bőrszínednek megfelelően, ha dagadtnak érzed magad akkor mozogj és fogd vissza a szénhidrát fogyasztást (mondom ezt úgy, hogy én is komolyan harcolok a túlsúllyal). Amúgy alapjáraton én is fehér bőrű vagyok, csak engem fog a nap, de inkább leszek eztán fehér nyáron is, ha az egészséges bőrnek ez az ára.
2013. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fehér bőr a legundorítóbb dolog a világon. Főleg a fiuknál a fehér fiuk nullák...
2022. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!