Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sulikezdés. Tuti tippek?...

Sulikezdés. Tuti tippek? Sulikezdés. Zsebpénz?

Figyelt kérdés

Kezdődik a suli, s vele együtt minden "jó"- felmérők, dolgozatok, felelések, háziírások.

Hogyan lehetne visszazöttyenni abba az állapotban , ami suliközen van, szóval, hogy ne legyen olyan fárasztó ez az egész és agyilag se legyen megerőltető.

Ja és hogyan lehet gazdaságosan beosztani a zsebpénzem suliidőben...


2009. szept. 4. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

Én úgy vok vele h. egy héten 3doboz cigi+ ha kell valami kb kijövök egy hétre 3ezerből, vissza rázódni meg hát nem tom nekem úgy sikerült h. nem alaudtam egy napig és utánna meg már jóvolt minden

16F

2009. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

pénzügyileg nehezen:P igazából fingom sincs hogy oldottam meg eddig:) mindig volt valami mellékes keresetem

a visszazökkenés meg az idővel megy...

2009. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: Egy héten három doboz?! Meg vagy te huzatva? Komolyan, miért hiszi azt mindenki, hogy akkor menő lesz ha cigizik? Főleg ilyen fiatalon... tönkreteszi az életedet ... gondolj már bele, mennyi minden vehetnél a heti három doboz cigi árából -.-
2010. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!