Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok csinálna, ha teljese...

Mit tudok csinálna, ha teljesen monotonná vált az életem?

Figyelt kérdés
Egy ideje sajnos már csak, az iskola és az "unalmas" barátok maradtak, akiket igazából nem is neveznék annyira barátnak. Azok az emberek akik körülöttem vannak szinte már semmi újat nem tudnak mutatni, én próbálkoztam, elhívtam őket helyekre, próbáltam új dolgokról beszélgetni. Ideig-óráig izgalmas is volt de pár óra alatt ugyan ott vagyok, hogy igazából semmit nem csinálok azért mert annyira szeretném, csak azért mert muszáj, elvárják tőlem, vagy nincs jobb dolgom. Hogyan tudnám újból felébreszteni magamban az "akarást" vagy mit egyáltalán mit csináljak, hogy visszajöjjön az életkedvem?
2013. febr. 4. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyitni kell az emberek felé, és új társaságot keresni.
2013. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hobbi, sport, akaraterő
2013. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!